معرفی انواع دستگاه ضدعفونی کننده دست موجود در بازار ایران

انواع دستگاه ضدعفونی کننده دست
زمان مطالعه: 5 دقیقه

در دو سال گذشته اپیدمی ویروس کرونا تقریبا تمامی جنبه‌های زندگی بشر را تحت تاثیر خود قرار داده و تجهیزات ضدعفونی کننده‌ی مختلفی را راهی خانه‌ها و محل کارمان کرده است. اگرچه تا پیش از این مردم با دستگاه‌های ضدعفونی کننده آشنایی آنچنانی نداشتند اما به لطف کرونا این دستگاه‌ها در حال حاضر جزو وسایل ضروری و موردنیاز اماکنِ عمومی و پر ازدحام شده‌اند. همین تقاضای بالای باعث شده است که انواع دستگاه ضدعفونی کننده دست در مدل‌های مختلف به بازار عرضه شود. اگر شما نیز این روزها به دنبال آشنایی با انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست هستید، پیشنهاد می‌کنم حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. ما در اینجا راهنمای کاملی برای خرید دستگاه ضدعفونی کننده را برای شما آماده‌ کرده‌ایم.

انواع دستگاه ضدعفونی کننده دست

انواع دستگاه ضد عفونی کننده

این روزها دستگاه‌‌های ضد عفونی کننده به بخش جدایی‌ناپذیر محیط‌های شلوغ همچون بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، کلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها، ادارات، رستوران‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، بانک‌ها، پاساژها، سالن‌های ورزشی و بسیاری از امکان دیگر تبدیل شده‌اند. دستگاه‌‌های ضد عفونی کننده کاربرد بالایی در مکان‌های مختلف دارند و با هدف پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و توقف چرخه انتقال این ویروس خریداری می‌شوند.

در حال حاضر انواع مدل‌های مختلف از دستگاه‌ ضد عفونی کننده دست به بازار عرضه شده است که تفاوت هر دستگاه به ویژگی‌های آن‌ها برمی‌گردد. ما در ادامه راهنمایی را برای خرید انواع دستگاه ضدعفونی کننده دست آماده‌ کرده‌ایم که پیشنهاد می‌کنم حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

دستگاه‌ ضد عفونی کننده دست چیست؟

دستگاه ضد عفونی كننده دست وسیله‌ای است که به کمک آن می‌توان دست و اشیای مختلف را بدون تماس فیزیکی ضدعفونی کرد. از آنجایی که ویروس کرونا از طریق تماس دست به چشم‌ها، بینی و دهان منتقل می‌شود، استفاده از دستگاه ضد عفونی كننده دست در تمامی اماکن عمومی ضروری می‌باشد. این دستگاه‌ها دارای مخزن مواد ضد عفونی قابل شارژ می‌باشند و در انواع مختلف و عملکردهای گوناگون به بازار عرضه می‌شوند. در حال حاضر مدل‌های متنوعی از این دستگاه در بازار موجود است که  از نظر نوع اسپری ضدعفونی کننده، ظرفیت، اندازه و سهولت استفاده با هم تفاوت دارند. انواع دستگاه ضدعفونی کننده دست بر حسب نحوه نصب و عملکرد تقسیم‌بندی می‌شوند. این دستگاه‌ها از نظر عملکرد در دو نوع چشمی و پدالی طراحی می‌شوند که در زیر بیشتر در مورد هر کدام از آن‌ها صحبت کرده‌ایم.

خوشبختانه انواع مدل‌های مختلف دستگاه ضد عفونی كننده دست در ویترین نت وجود دارد که کار را برای شما آسان‌تر نموده است. شما به راحتی می‌توانید ویژگی‌های هر محصول را مطالعه کنید و با اطلاعات کافی خریدتان را انجام دهید. به یاد داشته باشید که تفاوت مدل‌های مختلف به برخی ویژگی‌های آن‌ها برمی‌گردد که بهتر است قبل از خرید با ویژگی‌ها هر دستگاه به طور کامل آشنا شوید.

اگر به دنبال خرید دستگاه ضدعفونی كننده هستید، پیشنهاد می‌کنم حتما سری به فروشگاه اینترنتی ویترین نت بزنید. انواع دستگاه ضد عفونی كننده دست در فروشگاه ویترین نت موجود است که برای مشاهده قیمت و مشخصات اصلی محصولات می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید. با توجه به طیف وسیعی از مدل‌های موجود در بازار پیشنهاد می‌کنم حتما قبل از خرید با کارشناسان مجرب ما در ویترین نت صحبت کنید تا با توجه به نیاز شما بهترین مدل دستگاه را به شما معرفی نمایند.

در ادامه بیشتر در مورد انواع دستگاه ضد عفونی کننده صحبت کرده‌ایم. همینطور نکاتی را در بین مطالب ذکر کرده‌ایم که مطمئنا بدردتان خواهند خورد.

دستگاه ضدعفونی کننده چشمی

دستگاه ضدعفونی کننده چشمی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، دستگاه‌های ضدعفونی کننده دست بر حسب نحوه عملکرد در دو نوع چشمی و پدالی به بازار عرضه می‌شوند. دستگاه ضدعفونی کننده چشمی یا اتوماتیک دارای سنسور چشمی بوده و به صورت هوشمند عمل می‌کند. عملکرد این دستگاه‌ها به این صورت است که با قرار دادن دست زیر قسمت افشانه، سنسور آن تحریک شده و محلول ضدعفونی کننده به صورت خودکار بر روی دست‌ها پاشیده می‌شود و عمل ضدعفونی انجام می‌پذیرد.

در این نوع از دستگاه‌های ضدعفونی کننده هیچ گونه لمسی بین شخص و دستگاه صورت نمی‌پذیرد و امکان هر گونه انتقال ویروس به صفر می‌رسد. علاوه بر این همیشه مقدار ثابتی ماده ضدغفونی کننده بر روی دست‌ پاشیده می‌شود. دستگاه ضدعفونی کننده چشمی بیشتر به شکل ایستاده و دیواری رایج می‌باشد و برای تمامی اماکن عمومی از جمله هتل‌ها، بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی، فرودگاه‌‌ها، دانشگاه‌‌ها، کارخانجات و رستوران ‌ها و اماکن دیگر کاربرد دارد.

در مورد دستگاه‌های ضدعفونی کننده دیواری مشکلی که وجود دارد این است که امکان تعویض محل آن سخت است. به این ترتیب در صورتی که نیاز به تعویض محل دستگاه باشد، کار برای شما سخت خواهد شد. همینطور نوع دیواری دستگاه‌های ضدعفونی کننده دست زیاد جلب توجه نمی‌کند و فرد بدون ضدعفونی دست به محل وارد یا خارج می‌شود.

توجه کنید که دستگاه‌‌های ضدعفونی کننده اتوماتیک در انواع مدل‌های مختلف با ویژگی‌های منحصربفرد خود به بازار عرضه می‌شوند که پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از خرید با مشخصات هر محصول به طور کامل آشنا شوید. از نکاتی که به هنگام خرید دستگاه ضدعفونی کننده باید به آن‌ها توجه کنید، ابعاد، نوع عملکرد دستگاه، حجم مخزن، تعداد پاشش در هر مخزن و وزن دستگاه است.

اگر سری به سایت ویترین نت بزنید، انواع مدل مختلف دستگاه ضدعفونی کننده را خواهید دید که به لطف تنوع بالایشان به راحتی می‌توانید دستگاهی متناسب با نیازتان را پیدا کنید. تفاوت مدل‌های مختلف همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم به  ویژگی‌های آن‌ها برمی‌گردد که بهتر است قبل از خرید با مشخصات هر دستگاه به طور کامل آشنا شوید.

پیشنهاد می‌کنم برای مشاهده قیمت و مشخصات اصلی محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید. با توجه به طیف وسیعی از مدل‌های موجود در بازار حتما قبل از خرید با کارشناسان مجرب ما در ویترین نت صحبت کنید تا با توجه به نیاز شما بهترین مدل دستگاه را به شما معرفی نمایند.

دستگاه ضدعفونی کننده پدالی

دستگاه ضدعفونی کننده پدالی

دستگاه‌های ضدعفونی کننده پدالی مانند دستگاه‌های چشمی هوشمند نیستند و عمل پاشیدن محلول ضدعفونی‌کننده با استفاده از یک پدال که بر روی زمین قرار گرفته است، انجام می‌پذیرد. به این ترتیب فرد با فشار دادن پدال باعث می‌شود که ماده ضدعفونی کننده به دست‌ها پاشیده شود. در این دستگاه نیز تماسی بین دست و دستگاه صورت نمی‌پذیرد اما همچنان امکان انتقال آلودگی از پدال دستگاه وجود دارد. علاوه بر این کنترل میزان ماده ضدعفونی کننده به دست‌ها سخت می‌باشد و فشار کم و زیاد بر روی پدال باعث خواهد شد که میزان پاشش مواد ضدعفونی کم و زیاد شود.

دستگاه ضدعفونی کننده پدالی بیشتر به شکل ایستاده رایج می‌باشد و برای تمامی اماکن عمومی از جمله هتل‌ها، بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی، فرودگاه‌‌ها، دانشگاه‌‌ها، کارخانجات و رستوران ‌ها و اماکن دیگر کاربرد دارند.

توجه کنید که دستگاه‌ ضدعفونی کننده پدالی در انواع مدل‌های مختلف با ویژگی‌های منحصربفرد خود به بازار عرضه می‌شود که پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از خرید با مشخصات هر محصول به طور کامل آشنا شوید. از نکاتی که به هنگام خرید دستگاه ضدعفونی کننده باید به آن‌ها توجه کنید، ابعاد، نوع عملکرد دستگاه، حجم مخزن، تعداد پاشش در هر مخزن و وزن دستگاه است.

اگر سری به سایت ویترین نت بزنید، انواع مدل مختلف دستگاه ضدعفونی کننده را خواهید دید که به لطف تنوع بالایشان به راحتی می‌توانید دستگاهی متناسب با نیازتان را پیدا کنید. تفاوت مدل‌های مختلف همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم به  ویژگی‌های آن‌ها برمی‌گردد که بهتر است قبل از خرید با مشخصات هر دستگاه به طور کامل آشنا شوید.

پیشنهاد می‌کنم برای مشاهده قیمت و مشخصات اصلی محصولات بر روی لینک زیر کلیک کنید. با توجه به طیف وسیعی از مدل‌های موجود در بازار حتما قبل از خرید با کارشناسان مجرب ما در ویترین نت صحبت کنید تا با توجه به نیاز شما بهترین مدل دستگاه را به شما معرفی نمایند.

توجه کنید که این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که به صورت حضوری یا تلفنی راهنمایی‌های کامل در مورد انواع دستگاه ضدعفونی کننده دست را از کارشناسان مجرب ما دریافت نمایید. کلیه محصولات قبل از تحویل آزمایش شده و تست کیفیت می‌شوند. اگر شما قصد خرید انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست را دارید، می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی‌تر را دریافت نمایید.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *