آکادمی فروش ویترین نت چیست؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه

درست است که ویترین نت در اصل یک بازار اینترنتی برای خرید و فروش ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی محسوب می‌شود، اما بنچ‌ مارک و سیاست‌گذاری‌‌های این وبسایت به‌عنوان یک بازوی فروش، تنها کمک به بازاریابی و فروش برای تامین‌کنندگان  یا ارسال سریع بار و تنوع بالا و قیمت به‌روز محصولات محدود نمی‌شود، بلکه این کامیونیتی صنعتی و بازار اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی در کنار مشاوره تخصی و رایگان خرید، برای تربیت حرفه‌ای‌ترین فروشنده‌ها نیز هدف‌گذاری ویژه‌ای دارد. درواقع باشگاه فروش ویترین نت دوره‌های حضوری و وبینارهای آنلاینی برای آموزش دانش تخصصی فروش به تامین‌کنندگان با به‌روزترین متدهای آموزشی برگزار می‌کند و در آن‌ها تمام مراحل یک فروش موفقیت‌آمیز از مقدماتی تا سطح پیشرفته به تامین‌کننده آموزش داده می‌شود.

 

باشگاه فروش ویترین نت چه دوره‌هایی را آموزش می‌دهد؟

یادگیری مهارت‌ها و فنون مربوط به ایجاد و کاوش فرصت‌های جدید فروش در وبینارها

دوره‌های حضوری و وبینارهای آنلاین آکادمی فروش ویترین نت، شامل آموزش فروش و توسعه شخصی مهارت‌ها و فنون مربوط به ایجاد و کاوش فرصت‌های جدید فروش و همچنین آشنایی با مهارت‌های نرم در پروسه فروش، می‌شود. در این دوره‌ها مهارت‌های خاص مربوط به بازاریابی و فروش از جمله خدمات مشتری، ایجاد رابطه برای فروش، مذاکره و تأثیرگذاری و حتی تجزیه‌و‌تحلیل و تصمیم‌گیری و مهارت‌های مدیریتی بازایابی در فضای کسب و کار، دانش محصول و آگاهی مالی نیز توسط مدیر مارکتینگ ویترین نت و و مدیر فروش این مجموعه به تامین‌کننده‌ها آموزش داده می‌شود.

حتما می‌دانید که در فروش و بازایابی توانایی‌هایی مثل قدرت حل مسئله، نوشتن پروپوزال برای خدمات یا محصول و همین‌طور نحوه پیشنهاد راه‌حل‌هایی که محصول شما برای نیازهای مشتری‌ها ارائه می‌کند، بسیار مهم خواهد بود. برای همین هم تمرکز برنامه‌های آموزش فروش در آکادمی فروش ویترین نت اغلب شامل مباحث مربوط به مدیریت ارتباط با مشتری، درک بهتر نیازهای مشتری، افزایش ارتباط با مشتری، ارائه بازخورد موثر به مشتری و بهبود تعاملات با مشتری می‌شود. اهداف یادگیری برنامه‌های آموزش موثر فروش در این دوره‌ها نیز عموماً بهبود رابطه بین متخصصین فروش و مشتریان آن‌ها و همچنین بهبود عملکرد فروش و بالابردن نرخ فروش کارشناسان است.

شرکت‌کنندگان در دروه‌های حضوری و آنلاین آکادمی فروش ویترین نت هم در درجه اول کسانی هستند که به عنوان کارشناس فروش، مدیر فروش یا متخصص اتوماسیون نیروی فروش برای تامین‌کننده‌ها کار می‌کنند. تمام سعی این دوره‌ها بر این است که نیروی فروش و خود تامین‌کنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی یاد بگیرند که چگونه از ابزارهای آنلاین برای ردیابی و گزارش پیشرفت فعالیت‌های فروش خود استفاده کند.

 

افزایش دانش درباره محصولات و یا خدماتی که ارائه می‌کنید یعنی امکان فروش بیشتر

هرآنچه باید درباره بیان و ارائه ویژگی‌ها و مزایای محصول خود بدانید.

در کنار مهارت‌ها و فنون اساسی ارتباطات برای کارشناسان فروش در این دوره‌ها، دانش محصولات و یا خدماتی که متخصص فروش در حال فروش آن است نیز مدنظر خواهد بود. یکی از متداول‌ترین روش‌ها در آموزش فروش محصول، همین آموزش نحوه بیان و ارائه ویژگی‌ها و مزایای محصول به مشتری است. آموزش مدیریت فروش وبینارها هم شامل مهارت‌هایی برای نحوه مدیریت یک نیروی فروش خواهند بود.

در آخرین دوره‌ها و وبینارهای برگزار شده در این آکادمی مواردی مثل چگونگی اعمال تکنیک‌های فروش ذر بازاریابی آنلاین و نحوه هدف‌گذاری و ارزیابی در فروش با شرکت‌کنندگان درمیان گذاشته شده و به‌سوالاتی مثل چرا فروشنده شویم؟ فروشنده‌ها چه ویژگی‌هایی دارند؟ جایگاه فروشندگی در بازار کار امروز کجاست؟ و همین‌طور برای فروش موفق آنلاین چه بابد کرد؟ و اساسا مهارت‌های فروش کدام است؟ پاسخ داده شده و امکان مشاهده فیلم وبینار از روی وب‌سایت فراهم است. البته این بخش از فعالیت ویترین نت تنها شمل برگزاری وبینار یا دوره‌های حضوری نمی‌شود و در مرکز آموزش تامین‌کنندگان سایت انواع اطلاعات مورد نیاز تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان برای داشتن یک کسب‌وکار پویا و پرسود در قالب متون تخصصی و اطلاعاتی در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود.

بد نیست بدانید که اهمیت آموزش در حوزه فروش و بازاریابی آنچنان در فضای کسب‌وکار و تجارت امروز بالاست که هر ساله پایگاه اینترنتی تخصصی TrainingIndustry.com بازار جهانی ارائه‌دهندگان آموزش را ارزیابی و 20 شرکت برتر در آموزش فروش را معرفی می‌کند. لیست‌های TrainingIndustry.com معمولا شامل بهترین شرکت‌های آموزش فروش در یک سال یا دو سال گذشته هستند. بنابراین ویترین نت هم به‌عنوان یک بازار تخصصی خرید و فروش ماشین‌آلات صنعتی که درحال حاضر با بیش از 500 تامین‌کننده دستگاه و تجهیزات همکاری دارد، نمی‌تواند از این مهم غافل باشد و یک استرتژی و سیاست‌گذاری ویژه برای حضور فعال در حوزه آموزش فروش تخصصی در بازار صنعت دارد که آنچه گفته شده تنها بخش کوچکی از این برنامه‌ریزی‌هاست.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *