اهمیت محتوای تصویری در ویترین نت

زمان مطالعه: 3 دقیقه

ویترین نت  یک بازار آنلاین و اینترتی برای عرضه و خرید انواع ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی است و هدفش این است که در قالب تولید محتوای متنی یا فیلم و عکس، اطلاعات دست‌اول و تخصصی‌ درباره ماشین‌آلات و دستگاه در اختیار خریداران بگذارد. واقعیت هم این است که فراهم بودن امکان نمایش عملکرد دستگاه‌ها و تجهیزات و نحوه کارکردن آن‌ها و همچنین قطعات جانبی ماشین‌آلات صنعتی چه برای تامین‌کننده یا تولیدکننده و چه برای مشتری و خریدار بسیار مهم است. امکانی که عملا در بازار سنتی خرید و فروش ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی وجود ندارد و اغلب تامین‌کننده‌ها دستگاه‌های تولیدی خود را نهایتا با عکس‌هایی بی‌کیفیت که همان لحظه با یک گوشی موبایل گرفته شده و فاقد تنوع است به مشتری و خریدار معرفی می‌کنند! اما ویترین نت یک تیم حرفه‌ای عکاسی و فیلم‌برداری و تدوین در اختیار دارد که با حضور در شهرهای مختلف کشور از دستگاه‌های تامین‌کننده‌های مختلف یک فیلمبرداری و عکاسی تخصصی در قالب Commercial Photography انجام می‌دهند. اما این عکاسی تخصصی از ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی چرا تا این اندازه مهم است؟

حقیقت این است که فروش هر محصول و کالایی به‌ویژه ماشین‌آلات و تجهیزات  صنعتی به تصاویر باکیفیت متکی است. فراموش نکنید که اطلاعات بصری درباره محصولات شما 65 برابر بیشتر از اطلاعات مکتوب به یاد خریدارن می‌مانند و به مشتریان بالقوه‌تان نشان می‌دهد که متعهد به ارائه خدمات حرفه‌ای و کالای با کیفیت به آن‌ها هستید. اساسا 75٪ از خریداران آنلاین هنگام تصمیم‌گیری در مورد خرید احتمالی، به‌تصاویر محصول اعتماد می‌کنند و یک محتوای بصری خوب 40٪ هم بیشتر به در فضاهای مجازی و اینترتی مثل اینستاگرام و لینکدین به اشتراک گذاشته می‌شود و حکم یک تبلیغ رایگان برای شما را خواهد داشت. استفاده از تصاویر اختصاصی از ماشین‌آلات و تجهیزاتی که تمین یا تولید می‌کنید عنصری از اعتماد بیا شما و مشتری‌هایتان به‌وجود می‌آورد و این امر به نوبه خود به تجارت شما کمک می‌کند تا بتواند فروشی بهتر و بیشتر داشته باشد.

 

عکس با موبایل توان رقابت با یه عکس حرفه‌ای صنعتی را ندارد.

همه ما می‌دانیم که نباید یک کتاب را بر اساس جلد آن قضاوت کنیم! اما وقتی مشتریان شما به دنبال بک دستگاه و تجهیزات برای کسب‌وکار خود هستند، این دقیقاً همان کاری است که انجام می‌دهند. بنابراین مهم نیست که دوربین روی تلفن همراه شما چقدر باکیفیت است، حواستان باشد ابدا نمی‌توانید کیفیت تصاویر گرفته‌شده توسط عکاسان حرفه‌ای ماشین آلات صنعتی را پشت سر بگذارید. تیم عکاسی و فیلم‌برداری ویترین نت تجربه عکاسی از کارخانه‌ها، ماشین‌آلات و تجهیزات مختلف صنعتی را دارد و به‌خوبی می‌داند که چگونه مراحل کار با یک دستگاه صنعتی را مستند کند و عملکرد داخلی ماشین‌آلات را با عکس گرفتن از محصولات به‌تصویر بکشد.

 

محتوای تصویری ویترین نت برند شما را منحصر به‌فرد و حرفه‌ای می‌کند.

عکاسان و فیلم‌برداران ویترین نت از بهترین و باکیفیت‌ترین تجهیزات Advertising photography استفاده می‌کنند تا تصاویری با کیفیت استثنایی و منحصر به‌فرد از آنچه که تامین‌کننده قصد فروش آن را دارد به مشتری‌های او ارائه بدهند. تصاویری که بنا بر استراتژی‌هایی استاندارد، یک دستگاه صنعتی را از زاوایای مختلف و متعدد به نمایش می‌گذارد، به‌نحوی که برای بیننده عکس جای پرسشی درباره عملکرد یا چیستی دستگاه باقی نخواهد ماند. توجه ویژه به جزئیات دستگاه‌ها و تجهیزاتی که از آن‌ها عکاسی می‌شود و نمایش فرآیند کار ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی، تضمین می‌کند که تصاویر برداشته شده از ماشین‌آلات شما، دقیقاً همان توضیحاتی را که خریدار مربوطه بدان نیاز دارد، در اخیتار او می‌گذارد و جلوی برداشت غلط از آنچه شما ارائه می دهید را می‌گیرد.

ضمن اینکه مانند هر کسب‌وکار دیگری تصاویر بخشی ضروری از برند شما و نحوه برقراری ارتباط تجاری شما با مشتری‌هایتان است و عکس‌های حرفه‌ای از محصولات‌تان به تجارت شما برتری رقابتی می‌بخشد و درک کیفیت مرتبط با برند شما را افزایش می‌دهد. عکس‌های حرفه‌ای تیم فیلمبردای و عکاسی ویترین‌ نت نیز توجه مشتریان شما را به خود جلب می‌کند و اولین برداشت خوب را در آن‌ها ایجاد می‌کند.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *