راهنمای مدیریت سفارشات در ویترین نت

راهنمای مديريت سفارشات در ویترين نت
زمان مطالعه: 4 دقیقه دانلود راهنمای مدیریت سفارشات در ویترین نت

شما می‌توانید در پنل ویترین نت سفارشات جدید، آرشیو سفارشات و گزارش مالی آن را مشاهده کنید. برای مدیریت سفارشات در پلتفرم ویترین نت به ترتیب زیر عمل کنید:

مدیریت سفارشات در پلتفرم ویترین نت

۱.وارد وبسایت ویترین نت شده و در قسمت ثبت نام تامین کنندگان، دکمه ورود را انتخاب کنید، سپس اطلاعات پنل کاربری خود را پر کرده و وارد پنل خود شوید.با ورود به این بخش لیست تمامی سفارشات، سفارشات جدیدی که برای شما ایجاد شده است، ارسال های شما و همچنین لیست سفارشات تحویل داده  شده، قرار داده شده است. توجه کنید که تنها خرید هایی که از طریق ویترین نت انجام شده است، در قسمت مدیریت سفارشات نمایش داده میشوند. راهنمای مدیریت سفارشات در وبسایت ویترین نت 

رد یا تایید سفارشات

هر سفارش جدیدی که برای شما ایجاد میشود، علاوه بر پیامک با استفاده از نوتیفیکیشن در قسمت سفارشات جدید قابل رویت خواهد بود.۱. با بررسی اطلاعات سفارش خریداران در این قسمت، سفارش را رد یا تایید کنید.۲.درصورت مورد تایید نبودن سفارش، اکانت منیجر با شما تماس گرفته و علت رد سفارش را جویا میشود و با خریدار ارتباط گرفته و موارد را برایشان توضیح خواهند داد. همچنین مبلغ پرداختی را در اولین فرصت به خریدار عودت داد میشود. در صورتی که بیش از ۳ بار سفارش خریدار را کنسل کنید، امکان فروش از طریق پلترفم ویترین نت را از دست خواهید داد.۳. در صورتی که تصمیم به پذیرش سفارش را دارید، آن را تایید و فرآیند ارسال مرسوله به دست مشتری را آغاز کنید. راهنمای مدیریت سفارشات در وبسایت ویترین نت 

اطلاعات مشتری

۱. تمامی اطلاعات مورد نیاز مشتری شما در این قسمت قرار دارد، با کلیک بر روی علامت تلفن اطلاعاتی همچون نام، شماره تماس و آدرس مشتری را بررسی کنید.

تاریخ تحویل

عموما کالا ها به دو دسته ی سفارشی سازی و آماده ارسال تقسیم بندی میشوند.کالا های سفارشی ( کالایی که پس از  واریز  پیش پرداخت، فرآیند ساخت آن آغاز خواهد شد) از گزینه تاریخ تحویل برخوردارند، بنابراین با کلیک بر روی علامت تقویم تاریخ تحویل را وارد و ثبت نمایید.تاریخ تحویل محصول را از روی تقویم انتخاب و ثبت درخواست کنید، سعی کنید حداکثر زمان مورد نیاز را وارد کرده تا سابقه تاخیر در ارسال مرسولات خود به دست خریداران نداشته باشید، با این کار از بروز مشکلات یا شکایات احتمالی خودداری خواهید کرد.  

ارسال مرسوله

۱. اطلاعات سفارش دهنده در بخش اطلاعات مشتری، در دسترس شما خواهد بود.۲. پس از بررسی دقیق اطلاعات سفارش و ارسال مرسوله برای خریدار، فایل بارنامه را با کلیک بر روی علامت + از میان فایل های سیستم خود انتخاب، و بر روی پنل  بارگذاری کنید.ویترین نت ۳ روز پس از بارگذاری بارنامه محصول، با شما تامین کنندگان تسویه حساب خواهد کرد.

تراکنش های مالی

با استفاده از گزینه $ از پرداخت و تسویه حساب هر یک از سفارشات به تفکیک مطلع شوید. در این قسمت اطلاعاتی همچون مبلغ واریزی، تاریخ واریز، شماره شبا و کد پیگیری در دسترس شما قرار داده شده است.  همچنین با انجام هر تراکنش، پیامکی با هدف اطلاع رسانی برای شما ارسال خواهد شد.

وضعیت سفارش

۱.با ورود به بخش مدیریت سفارشات، لیست سفارشات خود را بررسی کرده و به وضعیت هر سفارش توجه کنید. این کلید واژه ها هر کدام وضعیت درخواست خریدار را به شما نمایش میدهد. کلید واژه ها (جدید، ارسال شده، تحویل شده، لغو شده)در صورت لغو سفارش از طرف خریدار، وضعیت سفارش به حالت لغو شده تغییر خواهد کرد که تنها در لیست سفارشات قابل رویت است. ویترین نت مبلغ پرداختی را، طی ۲۴ ساعت به حساب خریدار عودت خواهد داد.۲. پیشتیبان ویترین نت با هدف اطلاع رسانی، در صورت لغو سفارش از طرف خریدار ، تماس گرفته و این موضوع را با شما در میان میگذارد.خیالتان راحت! هیچ یک از کالا های سفارشی امکان لغو یا کنسلی خریدار را ندارد و مبلغ به حساب خریدار عودت داده نخواهد شد. راهنمای مدیریت سفارشات در وبسایت ویترین نت 

نظر خریداران

۳۰ روز پس از تحویل کالا، کارشناسان پشتیبانی ویترین نت با خریداران ارتباط گرفته و جویای رضایت آنان از محصول، طریقه و زمان ارسال میشوند.نتیجه این مکالمات را در قسمت کالاهای تحویل شده و با کلیک بر روی علامت پیامک مشاهده کنید.

گزارش مالی

۱.با ورود به بخش مدیریت سفارشات و انتخاب گزینه گزارش مالی، به لیست تمامی سفارشات تحویل داده شده، همراه با اطلاعات مشتری، وضعیت تسویه، کد پیگیری، مبلغ و تاریخ تسویه دسترسی پیدا کنید. راهنمای مدیریت سفارشات در وبسایت ویترین نت تمامی واریزی های ویترین نت به حساب شما در این قسمت نمایش داده می شود. توجه کنید تنها اطلاعات محصولاتی که از طریق ویترین نت به فروش رسیده است در این قسمت قرار دارد.

درخواست عودت کالا

عودت کالا از طرف خریداران به دلایل مختلف ممکن است اتفاق بیافتد و البته که شرایط خاص خود را دارد. با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ از جزئیات این موضوع با خبر شوید.توجه کنید، کالا های سفارشی تنها در صورت تایید شما تامین کنندگان، عودت داده خواهند شد.

شرایط بازگشت محصول کلیک کنید 

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *