راهنمای استفاده از خدمات تجاری ویترین نت

راهنمای استفاده از خدمات تجاری ویترین نت
زمان مطالعه: 4 دقیقه

ویترین نت پل ارتباطی بین تامین کنندگان و خریداران B2B است و با در اختیار قرار دادن ابزارهای پر قدرت بازاریابی و فروش اینترنتی، به تامین کنندگان (وارد کنندگان، تولید کنندگان و عمده فروشان) کمک می کند در فضای اینترنت بیشتر دیده شوند، بدون واسطه با مشتریان ارتباط برقرار کنند و فروش خود را افزایش دهند. همچنین امکان فروش آنلاین در اختیار تامین کنندگان خواهد بود.

ورود / ثبت نام

ثبت نام به عنوان تامین کننده

۱. با ورود به وبسایت ویترین نت، به قسمت فروش در ویترین نت رفته و به عنوان تامین کننده مراحل ثبت نام را آغاز کنید.

اگر در بین دسته بندی های موجود  وبسایت، دسته بندی محصول خود را پیدا نکردید، با شماره پشتیبانی تامین کنندگان تماس گرفته و مشکل را با کارشناسان مطرح کنید و یا یکی از دسته بندی های نزدیک را انتخاب کنید.

۲. رمز عبور پنل کاربری شما به شماره ای که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ارسال خواهد شد، رمز را در  بخش مربوطه نوشته تا وارد پنل کاربری خود شوید.

۳. پیامکی که همراه با آدرس پنل کاربری شما از طرف ویترین نت، ارسال میشود به عنوان یک تاییدیه از سمت ویترین نت خواهد بود. فراموش نکنید پس از ورود، متن توافق نامه را به صورت کامل خوانده و تایید کنید.

۴. ویترین نت با هدف تسریع در پیشبرد فرآیند ثبت نام، راهنمای ثبت نام در وب سایت ویترین نت را در اختیار شما تامین کنندگان قرار داده است، با کلیک بر روی دکمه قرمز رنگ اقدام به دانلود فایل راهنما کنید.

 

راهنمای استفاده از خدمات تجاری ویترین نت

 

عضویت ویژه

۱. وارد پنل کاربری خود شده و در قسمت خدمات و تبلبغات، گزینه عضویت ویژه را انتخاب کنید.

ویترین نت انواع خدمات بازاریابی و … را با هدف بالا بردن کیفیت حضور شما در دنیای آنلاین به صورت بسته های عضویت ویژه طراحی کرده است. شما در تمام مسیر میتوانید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ویترین نت برای انتخاب بهترین بسته  بهره ببرید.

تعرفه خدمات کلیک کنید 

 

راهنمای استفاده از خدمات تجاری ویترین نت

 

پله (نمایش بالاتر از رقبا)

۱. ابتدا بیایید ببینیم، پله چیست و به چه دلیل باید از آن استفاده کنید:

پله یکی از خدمات تبلبغاتی است که درون صفحات لیست محصول میتوانید از آن استفاده کنید، با استفاده از این ویژگی شما میتوانید محصولات خود را بالاتر از رقبا به خریداران نمایش دهید، با این کار، فروش خود را نسبت به رقبا افزایش میدهید، چرا که هرچه سریع تر از رقبا محصول خود را در مقابل دید خریداران قرار دهید، شانس انتخاب محصول شما نسبت به رقبا بالاتر میرود.

 

راهنمای استفاده از خدمات تجاری ویترین نت

 

۱. برای استفاده از پله، ابتدا وارد بخش خدمات و تبلیغات شوید، سپس گزینه پله (نمایش بالاتر از رقبا)  را انتخاب کنید.

چنانچه شما از قبل بسته عضویت ویژه خریداری کرده اید، تعداد مشخصی پله نسبت به نوع بسته به صورت ماهیانه در اختبار شما قرار گرفته است.

۲. چنانچه سقف استفاده شما از پله به اتمام رسیده است، به بخش پله (نمایش بالاتر از رقبا) مراجعه کرده و بسته مورد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایید، همچنین گزارشات خرید های قبلی شما در این صفحه به شما نسان داده میشود..

 

راهنمای استفاده از خدمات تجاری وبسایت ویترین نت

 

RFQ (درخواست استعلام قیمت)

۱. برای استفاده از RFQ ، ابتدا وارد بخش خدمات و تبلیغات شوید، سپس گزینه RFQ (استعلام قیمت) را انتخاب کنید.

۲. در این صفحه به شما امکان تهیه بسته نامحدود یک ماهه RFQ داده شده است. بنابراین بر روی بسته کلیک کرده و دکمه خرید را فشار دهید.

۳. گزارش خرید بسته RFQ در همین صفحه قابل رویت میباشد و شما میتوانید به راحتی زمان خرید، تعداد و مبلغ خرید خود را بررسی کنید.

 

راهنمای استفاده از خدمات تجاری ویترین نت

 

توجه کنید، تنها کسانی میتوانند در قسمت خدمات و تبلیغات اقدام به خرید RFQ کنند که از بسته عضویت ویژه نیز برخوردارند، بنابراین اگر هنوز بسته عضویت ویژه از  وبسایت ویترین نت خریداری نکرده اید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰  تماس بگیرید و یا بر روی دکمه قرمز رنگ پایین صفحه  کلیک کرده تا تعرفه ها و خدمات هر بسته را مشاهده کنید.

راهنمای پاسخ به RFQ توسط تامین کنندگان کلیک کنید 

خرید بنر تبلیغاتی قسمت دسته بندی

۱. بنر تبلیغاتی در صفحات دسته بندی متناسب با محصول شما قرار میگیرد، این خدمت به شما تامین کنندگان کمک میکند تا فروش محصول خود را افزایش دهید و بیشتر از رقبا در مقابل دید خریداران قرار گیرید. همچنین میتوانید هماهنگ با کمپین های تبلیغاتی خود از این خدمت استفاده کنید.

 برای دریافت این خدمات کافیست با ویترین نت تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کرده و سفارش شما را ثبت کنند.

راهنمای استفاده از خدمات تجاری ویترین نت

 

ویترین نت همچنین خدمت تجاری دیگری را با هدف ارتقا حضور شما در دنیای آنلاین به شما تامین کنندگان ارائه می دهد.

برای بررسی سایر خدمات بر روی دکمه پایین صفحه کلیک کنید!

سایر خدمات کلیک کنید 

این صفحه را به اشتراک بگذار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.