انواع دستگاه اسلایسر صنعتی

انواع دستگاه اسلایسر صنعتی
زمان مطالعه: 3 دقیقه

دستگاه اسلایسر صنعتی همان‌طور که از نامش پیداست برای برش زدن، ورقه ورقه کردن و خرد کردن مواد غذایی در حجم بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه‌ها به صورت صنعتی و نیمه صنعتی در بازار به فروش می‌رسند و می‌توانند روند کار را در رستوران‌ها، فست فودها، فروشگا‌ه‌های مواد غذایی، کارخانه‌ها، هتل‌ها و بیمارستان‌ها سریعتر پیش ببرند. هر کدام از این دستگاه به نسبت فعالیتی که انجام می‌دهند و امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند قیمت متفاوتی دارند.

اولین مرحله از تهیه هر غذا برش زدن و خرد کردن مواد غذایی است به همین جهت بهترین گزینه برای این کار اسلایسرها می‌توانند باشند. زیرا روند تهیه غذا را سرعت می‌بخشند و ظرفیت را بالا می‌برند. یکی دیگر از کاربردهای دستگاه اسلایسر صنعتی یا نیمه صنعتی ایجاد مشاغل خانگی و یا کارگاه‌های کوچک است که این روزها در زمینه‌ی تولید مواد غذایی بسیار فعالیت می‌کنند.

افراد به دلیل مشغله‌های کاری و یا کمبود وقت در طول روز برای تهیه غذا نیاز به مواد اولیه‌ی آماده مصرف دارند. به همین جهت مشاغل خانگی و کارگاه‌های تولیدی کوچکی که در زمینه‌ی مواد غذایی خرد شده و برش زده شده فعالیت می‌کنند می‌توانند با استفاده از دستگاه اسلایسر صنعتی روند تولید خود را بالا ببرند و خدمات رسانی بهینه‌تری داشته باشند. در ادامه این مطلب شما را با انواع دستگاه اسلایسر صنعتی بیشتر آشنا خواهیم کرد تا بتوانید در هنگام خرید انتخاب مناسب‌تری داشته باشید.

انواع دستگاه اسلایسر صنعتی

همان‌طور که در بالا به آن اشاره کردیم دستگاه‌های اسلایسر دارای انواع گوناگونی هستند و می‌توانند مواد غذایی را در حجم بالا و در اشکال مختلف چون ورقه ورقه، خرد، نگینی و خلالی برش بزنند. از مشاغل خانگی کوچک گرفته تا صنایع بزرگ چون کارخانه ها از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند. دستگاه‌های اسلایسر صنعتی به سه دسته اسلایسر دستی، برقی و اهرمی تقسیم می‌شوند که در ادامه بیشتر آشنا خواهید شد.

دستگاه اسلایسر دستی

دستگاه اسلایسر دستی ساختار ساده‌ای دارد و برای برش زدن، حلقه حلقه کردن و ورقه کردن مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اسلایس کردن و بریدن برخی میوه‌ها و سبزیجات در حجم بالا کاری سخت و وقت‌گیر به همین جهت کارگاه‌های کوچک و کسب و کارها می‌توانند از دستگاه اسلایسر دستی که قیمت مناسبی نیز دارد برای تهیه مواد اولیه مورد نیاز خود در حجم بالا استفاده کنند. علاوه بر این دستگاه‌های اسلایسر دستی برای تهیه مواد غذایی در منازل در حجم و ابعاد کوچکتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اسلایسر دستی صنعتی
اسلایسر دستی صنعتی

دستگاه اسلایسر اهرمی

دستگاه اسلایسر اهرمی نوع دیگر از دستگاه اسلایسر دستی است که مواد غذایی را به واسطه‌ی یک اهرم فشار خرد، ورقه ورقه و یا نگینی می کند. از این دستگاه نیز می‌توان در رستوران‌ها، فست فود‌ها، کارگاه‌های تولیدی کوچک و غیره استفاده کرد. اهرم تعبیه شده در این دستگاه روند کار را سریع و آسان می‌کند قیمتی ارزان تر نسبت به نوع برقی دستگاه اسلایسر صنعتی دارد. اغلب این دستگاه‌ها دارای تیغه‌های متفاوتی هستند که می‌توانند مواد غذایی را در اشکال مختلف برای شما خرد و یا ورقه ورقه کنند.

اسلایسر اهرمی صنعتی
اسلایسر اهرمی صنعتی

حتما ببینید: تولید همبرگر

دستگاه اسلایسر برقی

دستگاه اسلایسر برقی به مانند دیگر انواع دستگاه اسلایسر مواد غذایی مورد نیاز برای آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها، فست فودها، کارخانه‌ها، هتل و بیمارستان‌ها را خرد، حلقه، ورقه ورقه و نگینی می‌کنند. این دستگاه‌ها همان‌طور که از نام آن ها مشخص است به وسیله برق کار می‌کنند و سریع‌ترین نوع در انواع اسلایسر‌ها هستند. دستگاه اسلایسر برقی در اندازه‌های مختلف و براساس نوع نیاز طراحی و خریداری می‌شوند. این دستگاه‌ها دارای تیغه‌های متفاوتی هستند که می‌توانند مواد غذایی اولیه هر غذا را به اشکال مختلفی خرد کنند.

اسلایسر برقی صنعتی
اسلایسر برقی صنعتی
این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *