تفاوت محصولات آماده ارسال و سفارشی سازی شده در ویترین نت

تفاوت محصولات آماده ارسال و سفارشی سازی شده
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تامین محصول مهمترین مبحث در وب سایت ویترین نت است که توجه ویژه ای به آن می شود. ویترین نت به عنوان بزرگترین و اولین بازار تجارت الکترونیک B2B در سراسر کشور توانسته است محصولات گوناگونی را در بخش های مختلف صنعت، تجارت و گروه های مختلف کسب و کار در اختیار خریداران و مشتریان خود قرار دهد. محصولاتی که در این پلتفرم در اختیار خریداران قرار می گیرد از طریق تامین کنندگان و تولیدکنندگان صنایع و عمده فروشان تامین می شود. خریداران براساس نوع نیاز خود محصول مورد نظرشان را جستجو و با تامین کننده بدون واسطه ارتباط برقرار می کنند. محصولاتی که در ویترین نت فروخته می شوند به دو دسته محصولات آماده ارسال و محصولات سفارشی سازی شده تقسیم می شوند. در ادامه این مطلب با هر دو دسته محصول و نحوه سفارش آن ها از طریق ویترین نت بیشتر آشنا خواهید شد.

محصولات آماده ارسال

محصولات آماده ارسال به آن دسته از محصولات گفته می شود که از طریق تامین کنندگان و یا تولید کنندگان در ویترین نت قرار داده می شود و خریداران می توانند با انتخاب هر کدام اقدام به خرید آن ها کنند. این نوع محصولات یا به صورت مستقیم از طریق انبار ویترین نت تامین می شود و یا با سفارش به تامین کننده برای خریدار ارسال می شود.

محصولات سفارشی سازی شده

در فرآیند ثبت سفارش از سوی خریداران گاهی اتفاق می افتد که محصولات مورد نظر خریدار در وب سایت موجود نمی باشد و نیاز به طراحی و یا تغییر در محصول است. برخی از خریداران به دنبال تامین کنندگان و یا تولید کنندگانی هستند که توانایی ایجاد تغییرات دلخواه و یا تولید کالا با ویژگی های مورد نظر را دارند. به همین جهت خریداران بعد از پیدا کردن تامین کننده مورد نظر خود از طریق ویترین نت اقدام به ثبت درخواست قیمت و تعامل با تامین کنندگان از طریق سرویس RFQ ویترین نت می کنند تا بتوانند با قیمتی مناسب محصول مورد نظرشان را خریداری کنند.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *