نایلون شیرینگ چیست و بررسی انواع آن؟

زمان مطالعه: 5 دقیقه

با توجه به گستردگی و فراگیری روزافزون دستگاه‌های شیرینگ پک، در این مقاله قصد بررسی نکات فنی و عملکردی ملزومات و تجهیزات بسته بندی را داریم. به بیان دقیق تر، پس از مطالعه‌ی این مقاله شما درباره‌ی خرید و فروش نایلون شیرینگ و رول شیرینگ اطلاعات مناسبی دریافت خواهید کرد. نایلون شیرینگ یکی از ملزومات و تجهیزات بسته بندی است که به طور عمده خریداری می‌شوند.

پیش از این در مورد اینکه دستگاه شیرینگ چیست، بررسی هایی انجام دادیم و با نحوه کار دستگاه شیرینگ آشنا شدیم. در ادامه به معرفی نایلون شیرینگ می پردازیم. در صنایع بسته بندی نایلون شیرینگ با نام‌های سلفون شیرینگ و پلاستیک شیرینگ نیز شناخته می‌شود.
یکی از انواع نایلون‌های مورد استفاده در صنایع تولیدی مختلف و مخصوصا صنایع بسته‌بندی، نایلون های شیرینگ هستند. این نایلون‌ها پس از پوشش و بسته‌بندی محصول‌، با حرارت وکیوم شده و از آن حفاظت میکنند. نایلون‌های شیرینگ در مجاورت با دمای 160 تا 220 درجه سانتی‌گراد تغییر حالت داده و به محصول میچسبند.

ابعاد و ویژگی‌های نایلون های شیرینگ

نایلون‌های شیرینک در ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید میشوند و عموما بنا به درخواست مشتری، سفارشی تولید میشوند. چرا که در صنایع مختلف، عرض و طول نایلون و همچنین حجم مورد نیاز، متفاوت است.

نایلون‌های شیرینک به صورت کلی، در دو نوع تولید میشوند: یک لایه و چند لایه. هرچه تعداد لایه های نایلون بیشتر باشد، کیفیت آن افزایش پیدا میکند. عرض نایلون‌ها از 10 سانتی‌متر تا 120 سانتی‌متر و ضخامت نایلون‌های شیرینگ از 30 تا 200 میکرون متغیر است.

اگر از نایلون شیرینگ تک لایه و پالنی جهت ضربه گیری استفاده میکنید، بهتر است چند لایه از آن را به دور کالای مورد نظرتان بپیچید.

در نظر داشته باشید که نایلون‌های شیرینگ در رنگ بندی‌های مختلف تولید میشوند.

وب سایت ویترین نت به عنوان یک عمده فروشی آنلاین، می‌تواند نیازهای شما را از بابت خرید عمده ملزومات و تجهیزات بسته بندی تامین کند.

خرید عمده نایلون شیرینگ

تقریبا همه کسب و کارها مواد و کالاهای مصرفی خود را به طور عمده خرید می‌کنند که نایلون شیرینگ هم یکی از آنهاست. وب سایت ویترین نت به عنوان یک عمده فروشی آنلاین، می‌تواند نیازهای شما را از بابت خرید عمده ملزومات و تجهیزات بسته بندی تامین کند. با ویترین‌نت می‌توانید خرید عمده را سریع و راحت تجربه کنید. خرید عمده نایلون شیرینگ به صورت رولی یا کیلویی است. هر رول نایلون شیرینگ بنا به عرض و ضخامت؛ وزن مشخصی دارد و خریداران عمده نایلون شیرینگ عموما به تعداد رول مشخص یا وزن مشخصی خرید خود را انجام می‌دهند.
همچنین خریداران نایلون شیرینگ می‌توانند با کارشناسان ویترین نت برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان جهت خرید عمده نایلون شیرینگ تماس بگیرند (02191001170) و پس از کسب اطلاعات کامل خرید خود را به طور آنلاین انجام دهند

نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ پلاستیکی است شکل پذیر، بسیار نازک و حساس به تغییرات دمایی به همین دلیل به آن نایلون شیرینگ حرارتی نیز گفته می‌شود. پر واضح است هر چه ایزوله بودن بسته بندی برای شما مهم تر باشد، نیاز به خرید نایلون شیرینگ ضخیم‌تر، بالا خواهد بود.

نایلون شیرینگ تونلی

اگر دستگاه شیرینگ پک تونلی است، باید نایلون شیرینگ تونلی خریداری کنید. توجه داشته باشید، که در چنین شرایطی که نوع بسته بندی شما ثابت می باشد، خرید عمده و کلی نایلون شیرینگ شرایط اقتصادی تری را به همراه می آورد. نام دیگر نایلون شیرینگ تونلی نایلون شیرینگ پلی اتیلن است.

سلفون شیرینگ

تفاوت نایلون، نایلکس و سلفون در مواد اولیه ی آن هاست. اما برای ما کافی است که بدانیم هرچه از نایلون به سمت سلفون حرکت کنیم، جنس بسته بندی شفاف و نازک تر خواهد بود، به همین راحتی. در نتیجه اگر چنین بسته بندی مد نظر شما است، باید سلفون شیرینگ خریداری کنید.
پس از موارد مصرفی به این شکل، می رسیم به المنت و فیلم پی وی سی شیرینگ پک ها که دو عنصر فنی و عملکردی یک دستگاه بسته بندی هستند. مانند هر وسیله ای، هرچه برند و محصول قدرتمندتری انتخاب کنید، کارایی بهتری دریافت خواهید کرد.

کاربردهای مختلف نایلون شرینگ

به صورت کلی از نایلون شرینگ به دو دلیل استفاده میشود:

1. حفاظت در برابر ضربه خصوصا در زمان جابه جایی.

2. حفاظت در برابر آلودگی که عموما در صنعت غذایی و بهداشتی مورد استفاده است

روش‌ها و نحوه نگهداری از رول نایلون شیرینگ

– از سفارش و تحویل نایلون ها تا زمان استفاده از رول های شیرینگ بازه زمانی طولانی نگذرد، چرا که بوبین مقوایی (لوله مقوایی) داخل آنها دچار تغییر شکل نشود.

– به جهت حفاظت از بوبین‌های مقوایی (لوله مقوایی) آنها را دور از رطوبت و نم قرار دهید و در جای خشک نگهداری کنید.

– به دلیل تغییر شکل نایلون‌ها در برابر آفتاب، آنها را در محلی مسقف نگهداری کنید.

– رول‌های نایلون را به صورت افقی نگهداری کنید تا دچار سر خوردن و مخروطی شدن رول ها نشود.

– در زمان استفاده از نایلون ها، با تنظیم حرارت، از ذوب شدن بیش از اندازه یا سوختن نایلون‌ها جلوگیری کنید.

– به کالا و محصول مورد نظرتان جها بسته بندی دقت کنید، تا عرض مناسب را انتخاب کنید و کمترین ضایعات را داشته باشید.

هر دستگاه شیرینگ از چه نوع نایلون شیرینگ استفاده می‌کند؟

هر ماشینی برای عملکرد، نیاز به مواد مصرفی و ماده ی اولیه دارد. انواع دستگاه های شیرینگ پک هم از این قاعده مستثنی نمی شوند. اگر قصد بسته بندی با این دستگاه ها را دارید، ناچارید درباره ی خرید و فروش فیلم پلاستیکی، نایلون و رول شیرینگ اطلاعات خود را بیشتر کنید. ما در این قسمت، به طور خلاصه این کار را برای شما انجام داده ایم و هرآنچه برای راه اندازی یک دستگاه شیرینگ نیاز است را بیان کرده ایم.

همین حالا برای مشاوره تخصصی رایگان درباره نایلون شیرینگ و خرید عمده آنها، با کارشناسان ویترین نت تماس بگیرید :   02191001170

انواع نایلون ها ، نایلون شیرینگ ، نایلون شیرینگ تونلی و سلفون شیرینگ است

قیمت نایلون شیرینگ بر پایه‌ی چه مولفه‌هایی تعیین می‌شود؟

ضخامت، عرض، برند و شفافیت یک نایلون، نایلکس، سلفون تعیین کننده ی قیمت آن است. درباره ی سایر تجهیزات نیز برند می تواند معیار مناسبی برای انتخاب باشد.

هرچند که تلاطم بازار فعلی کار را برای در اختیارگیری مواد اولیه با کیفیت سخت می کند، اما با مراجعه به فروشگاه های صاحب نام بازهم می توان تا حد امکان قوی عمل کرد و بهترین نایلون و رول شیرینگ را خریداری کرد. توصیه ما در حالت عمومی این است که از فروشگاه هایی که فروش عمده نایلون شیرینگ و سایر وسایل و ابزارآلات را در برنامه دارند، خرید کنید.

ویترن نت، تامین کنندگان و تولید کنندگان مختلف در صنایع بسته بندی را گرداوری می کند تا بستری را فراهم می کند که بتوانید در آن به مقایسه قیمت نایلون شیرینگ و قیمت دستگاه بسته بندی وکیوم بپردازید. برای اینکه بهترین و مناسب‌ترین خرید دستگاه شیرینگ بسته بندی را داشته باشید، می توانید به راهنمای خرید دستگاه شیرینگ مراجعه فرمایید.

تفاوت نایلون، نایلکس و سلفون در مواد اولیه ی آن هاست

تجربه شما از خرید نایلون شیرینگ جیست؟ و محصولی را شیرینگ کردید برای محفظت های بهداشتی بوده یا ضد ضربه شدن ؟

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *