روش‌ های ارتباط با تامین کنندگان در ویترین نت

روش های ارتباط به تامین کننده در ویترین نت
زمان مطالعه: 2 دقیقه

یکی از بهترین روش‌های خرید محصول ارتباط مستقیم با تامین کنندگان و یا فروشندگان است. ویترین نت به عنوان بزرگترین بازار تجارت الکترونیک B2B توانسته است بهترین خدمات در این زمینه را به مشتریان و تامین کنندگان محصولات خود ارائه دهد. خریداران به راحتی می‌توانند با تامین کنندگان محصولات مورد نیاز خود در ویترین نت در ارتباط باشند و استعلام قیمت و یا سفارش محصول سفارشی سازی شده برای تامین کننده مورد نظرشان را بفرستند. برای آشنایی بیشتر با روش‌های ارتباط با تامین کنندگان در ویترین نت می‌توانید به ادامه مطلب توجه کنید.

ارتباط با تامین کنندگان از طریق صفحه محصول

از جمله روش‌های ارتباط با تامین کنندگان در ویترین نت به واسطه‌ی صفحه محصول است. خریداران می‌توانند با استفاده از دکمه ارتباط با تامین کننده که در صفحه‌ی هر محصول وجود دارد شماره تماس و یا واتس اپ تامین کننده را دریافت کنند. حتی از همین طریق می‌توانند درخواست مشاوره و یا استعلام قیمت از تامین کننده محصول مورد نظر را بگیرند.

ارتباط-با-تامین-کننده از طریق صفحه محصول
ارتباط با تامین کنندگان از طریق صفحه محصول

ارتباط از طریق صفحه تامین کننده

هر کدام از تامین کنندگان ویترین نت دارای صفحه‌ای مربوط به خود هستند. خریداران از طریق صفحه مخصوص تامین کننده مورد نظر به راحتی می‌توانند از محصولاتی که تامین کننده ارائه می‌دهد با خبر شوند و با استفاده از دکمه سبز پایین صفحه که مربوط به تماس با تامین کننده است اطلاعات تماس یا واتس اپ را دریافت کنند.

ارتباط با تامین کننده از طریق صفحه تامین کننده
ارتباط از طریق صفحه تامین کننده

درخواست قیمت از طریق دکمه RFQ

استعلام قیمت محصول از تامین کنندگان با عنوان RFQ یکی از مهمترین خدماتی است که ویترین نت در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد. خریداران می‌توانند به راحتی با استفاده از دکمه RFQ موجود در صفحه تامین کنندگان، صفحه دسته بندی محصولات و یا صفحه اصلی درخواست استعلام قیمت برای تامین کننده بفرستند. با این روش تامین کنندگان معتبر به سوی کسب و کار شما سوق پیدا می‌کنند و به جای آن که شما به دنبال پیدا کردن تامین کننده باشید تامین کنندگان شما را پیدا می‌کنند. به محض ارسال درخواست RFQ تامین کنندگان بسیاری در بازه زمانی 24 تا 72 ساعت به درخواست خریداران رسیدگی خواهند کرد.

درخواست قیمت از طریق صفحه تامین کننده
درخواست قیمت از تامین کنندگان از طریق دکمه RFQ
این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *