مواد اولیه و سرمایه مورد نیاز برای کار خانگی تولید ارده و کره

زمان مطالعه: 5 دقیقه

برای شروع فعالیت در شغل تولید کره و ارده با دستگاه میبایست آگاهی نسبی نسبت به سرمایه مورد نیاز را پیدا کنید.  در ادامه اقلام مورد نیاز شما از قبیل مواد اولیه، هزینه های خرید دستگاه، اجاره محل شروع کسب و کار، هزینه انرژی های مصرفی، دست مزد کارکنان، هزینه های بسته بندی و از این قبیل را با هم بررسی می کنیم.

مواد اولیه تولید ارده و کره

فضای مورد نیاز

شما برای شروع کار نیاز به فضای حداقل 12 متری دارید. این مکان می تواند یکی از اتاق های منزل شما باشد. شاید به دلیل تصوری که در رابطه با دردسر های نظافت و سروصدا دارید مخالف این مطلب باشید. به اطلاع شما می رسانیم که شست و شوی این دستگاه بسیار آسان و بی درد سر است. شما در محیط اشپز خانه هم می توانید این کار را انجام دهید.
از بابت ایجاد مزاحمت و صلب آرامش خانواده و همسایه ها هم نگران نباشید. عملکرد این دستگاه تولید کره و ارده کم صدا خواهد بود. اگر بنا به دلایلی تمایل به تفکیک محیط کار از منزل دارید دارید نظر داشته باشید که محیط مورد نیاز شما میبایست حداقل به اندازه یک اتاق باشد. با توجه به شهر و یا شهرستانی که سکونت دارید مبلغ اجاره بها متغییر است و از این بابت اطلاعات دقیقی نمی توان در اختیار شما قرار داد.
در صورتی که تمایل به انجام این کار در مقیاس بزرگتر هستید، برای اجاره و یا خریداری یک کارگاه مجهز می توانید اقدام به دریافت وام های بانکی کنید. برای مشاغل نو پا تسهیلات مناسبی از سوی بانک و مراکز اعتباری برای شما در نظر گرفته خواهد شد. معمولا با کسب مجوز و طی شدن مراحل قانونی سود بانکی معقولی برای این مبالغ در نظر گرفته خواهد شد.

سرمایه تولید ارده و کره

دستگاه های مورد نیاز کسب و کار تولید ارده و کره

پیشنهاد ما به شما در ابتدای کار خریداری یک دستگاه رومیزی ارده و کره گیر است. چرا که هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و همچنین میزان فروش و تقاضای محصولات شما را جوابگو خواهد بود. هزینه خریداری این دستگاه از 9 میلیون تومان به بالا بنا به قابلیت ها و توان دستگاه متغییر است.
دستگاه های صنعتی در صورت شکل گسترده و کارگاهی کسب بعدی کار شما گزینه دوم خواهد بود. در صورت افزایش حجم سفارشات و تقاضای مشتری برای پاسخگویی صحیح و نحویل به موقع سفارشات ملزم به خریداری این دستگاه هستید.
دستگاه تولید کره و ارده صنعتی نسبت به نمونه رومیزی از ابعاد و ارتفاع بیشتری برخوردار است. این نکته را در نظر داشته باشید برای راحتی در کار نیاز به فضای بیشتری خواهید داشت.هزینه خرید این دستگاه صنعتی از مبلغ 20 میلیون تومان تا مبالغ بالاتر بنابه ظرفیت و کشش دستگاه متغییر است. نمونه های موجود در بازار را توجه به حجم کار و سفارشات بسنجید و اقدام به خریداری فرمایید.

کار خانگی تولید ارده و کره

نیروی مورد نیاز این کسب و کار

در ابتدا دو نفر نیروی فعال به صورت تمام وقت احتیاج دارید. برای شروع نیاز به افراد بیشتری نخواهید داشت. اگر شکل کار شما خانگی و خانوادگی باشد می توانید در انجام این کار مشارکت کنید و در نتیجه هر نفر تایم کم تری را پای دستگاه باشد. در صورتی که شخصا نمی توانید به این کار رسیدگی کنید باید مزایای کارکنان را در نظر داشته باشد.
حقوق متناسب با توجه به قانون مصوب از سوی وزارت کار را به ازای تایم کاری مشخص را میبایست پرداخت فرمایید. اگر شکل کار شما به صورت کارگاهی صورت گرفته هزینه های از قبیل بیمه و مالیات هم در نظر داشته باشید. اگر به صورت تمام وقت اقدام به استخدام نیروی کار می کنید باید هزینه های ایاب و ذهاب و وعده های غذایی را در نظر بگیرید.

مواد اولیه کار خانگی تولید ارده و کره

هزینه های تامین مواد اولیه تولید کره و ارده

شما با استفاده از این دستگاه تولید کره و ارده می توانید انواع آجیل های خوراکی را به کره و کرم تبدیل کنید. مثل کنجد، پسته، بادام زمینی، بادام، گردو و از این قبیل دانه های خوراکی را در کنار تهیه شیره انگور، شیره خرما، شیر بادام زمینی و شیر سویا. هر کدام از این مواد اویه را میبایست مطابق با نرخ روز به صورت تازه خریداری فرمایید.
برای تهیه مواد اولیه به بازار مراجعه کنید و یا فروشگاه هایی که این محصولات را به صورت عمده و فله به فروش می رسانند. از این طریق در هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد. حتی می‌توانید با برنامه ریزی و زمان بندی مناسب اقدام به خرید محصول باغداران پیش از موئد برداشت فرمایید. این راه یکی دیگر از راه های مدیریت هزینه مواد اولیه شماست.

هزینه بسته بندی محصولات

هزینه های بسته بندی تولید کره و ارده  بنا به فرمی که در نظر دارید متغیر است. مسلما با توجه تولیداتی که دارید میبایست ظروفی پلاستیکی و یا شیشه ای به صورت در بسته را در نظر بگیرید. بر اساس فرم و سایز بندی قیمت ها را استعلام کنید. هر ظرف در دار پلاستیکی 100 گرمی برای شما 1000 تومان هزینه خواهد داشت. اگر ظروف شیشه درب فلزی را در نظر داشته باید این مبلغ دو برابر خواهد بود.
اگر تمایل به چاپ برچسب و یا حک کردن نام تجاری خود روی بسته بندی ها را داشته باشید این کار نیازمند به پرداخت هزینه جداگانه خواهد داشت. هر اتکیکت برای شما با توجه به ابعاد و متریال چاپ چیزی حدود 100 الی 500 تومان هزینه به همراه دارد. این مبلغ در صورت سفارش با تعداد عمده کمتر خواهد بود.

سرمایه کار خانگی تولید ارده و کره

هزینه های تبلیغات

فروش و تبلیغات محصول تولید کره و ارده  شما هزینه هایی را به دنبال خواهد داشت که با توجه به نوع و اعتبار این کار متغییر است. ولی برای تبلیغات در صفحات اجتماعی مجبور به پرداخت هزینه نیستید و می‌توانید شخصا مدیریت و پشتیبانی این بخش را به عهده بگیرید. مگر اینکه تمایل داشته باشید برای کسب و کارخود لگوی تجاری و یا کاتالوگ محصولات طراحی کنید. هزینه های این بخش حدودا 500 هزار تومان خواهد بود.

شروع کنید

برای شروع فعالیت در کار تولید کره و ارده می‌بایست آگاهی نسبی نسبت به سرمایه مورد نیاز را پیدا کنید. این مبلغ چیزی حدود 30 میلیون تومان خواهد بود. هزینه های شما صرف تامین فضای مورد نیاز، خریداری دستگاه، مواد اولیه، دستمزد کارکنان، تبلیغات شما و بسته بندی محصولات خواهد شد.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *