کسب در‌آمد با کیک پزی و شیرینی پزی در منزل

زمان مطالعه: 5 دقیقه

یکی از مشاغل جذاب و پردرآمد شغل کیک و شرینی پزی در خانه است. تصور کنید که با فعالیت در این شغل شما گذر زمان را حس نخواهید کرد و در دنیایی از عطر و رنگ مشغول به کار هستید. هر روز یک سفارش متفاوت دارید. یک چالش جدید و یک تجربه لذت بخش. این شغل یک هنر است و علاقه مندان به این کار با کسب مهارت های لازم می توانند با یکسری امکانات حداقلی شروع به کار کنند.
مسلما به جز لذتی که از انجام این کار می برید با توجه به صرف وقت و هزینه میبایست باز گشت مالی مطلوبی را به همراه داشته باشد. شما یک قناد مبتدی باشید و یا حرفه ای میبایست نسب به بازار کار این شغل و راه های کسب درآمد و سود رسانی را بشناسید. خبر خوب برای شما این است که کسب در آمد از این راه از آنچه که تصور می کنید آسان تر است و صرفا نیاز به آگاهی دارید.

 

شغل کیک و شرینی پزی در خانه

محصولات خود را چگونه عرضه کنیم؟

پخت کیک و شیرین به دسته خشک و تر تقسیم می شود. کیک و شیرینی خشک از مدت زمان ماندگاری بیشتری نسبت به تر و خامه ای برخوردار هستند. در نظر داشته باشید که کیک و شیرین تر را می بایست روز تحویل سفارش آماده کنید. یکی از مهم ترین فاکتور برای تبلیغ و فروش محصولات کیفیت آن است.
برای عرضه تولیدات خود میبایست در ابتدا کار خود را تبلیغ کنید. شیوه تبلیغات شما می تواند به شکل یک فعالیت و شراکت دو جانبه با هم صنف های شما باشد. برای مثال با یک دفتر تشریفات همکاری کنید و درازای سفارشاتی که می گیرید به مشتریان دیگر خود این مجموعه را معرفی کنید.
معمولا پخت کیک و شیرینی در مناسبت ها و مراسم ها برای پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید تولیدات خود را برای سفارشات جشن های تولد، مراسم های عروسی، مجالس و سمینار های اداری، گردهمایی های مناسبتی و از این قبیل روزهای ویژه بفروشید.
برای انجام اینکار یک آلبوم از تولیدات خود با دیزاین و تنوع تهیه کنید. یک بازار یاب حرفه ای را برای اینکار استخدام کنید تا برای معرفی محصولات شما روش ارتباط با مشتری را بداند. اگر شخصا اقدام به این کار می کنید باید بتوانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

 

کسب در‌آمد با کیک پزی و شیرینی پزی در منزل

مشتریان من چه کسانی هستند؟

• دفاتر تشریفات مجالس

یکی از مهم ترین مشتریان شما دفاتر تشریفات هستند. شما حجم سفارشات باور نکردنی با سود مالی بی نظیری را از طریق همکاری با این دفاتر کسب می کنید. آن ها معرف کار شما و منبع در آمد شما خواهند بود. در صورت رضایت مشتریان این دفاتر، شما یک همکاری مداوم را تجربه خواهید کرد.
از طریق این دفاتر برای همایش های اداری، سمینار ها، مراسمات عزا و مجالس شادی سفارشات مختلف و متنوعی به شما واگذار خواهد شد. این همکاری را با کیفیت تولیدات خود توام ببخشید چرا که برای شما سود قابل توجهی خواهد داشت.

 

کسب در‌آمد با کیک پزی

 

• تالارها

این مراکز برگزار کننده هر روزه انواع مراسمات جشن و شادی هستند. در لیست خدمات این مراکز پذیرایی از مهمانان در الویت قرار دارد. شما با تقبل سفارشات پخت کیک و شیرینی از طرف آن ها برای این مراسمات سود قابل توجهی را به دست می آورید. با خوش قولی و تضمین کیفیت رضایت آنان را جلب کنید.

 

کسب در‌آمد با شیرینی پزی

 

• فروشگاه های لوازم جشن و تولد

در حال حاضر اکثر مراسمات این چنینی با تم های مختلف برگزار می شوند. از ریز ترین جزئیات و تدارکات تا کلیت مجلس پیرو یک تم و رنگ مخصوص ایت که از طرف مشتری سفارش داده می شود. شما با معرفی خود به این فروشگاه ها و توضیح در رابطه با شغل و مهارتی که دارید می توانید آلبومی از محصولات خود را ارائه کنید.
سفارش پخت کیک و شیرینی دلخواه مشتری در کنار سفارشات به فروشگاه، هماهنگ با توان شما و درخواست مشتری لحاظ می شود. هنر دست شما دیده خواهد شد و مسلما مهمانان جویای نشانی شما می شوند تا این تجربه لذت بخش را برای بار دیگر در مراسمات خود تکرار کنند.

• کافه ها و رستوران ها

در حال حاضر در کنار هر سفارشی به عنوان دسر یک خوردنی شیرین و لذت بخش از طرف مشتریان کافه و رستوران در خواست می شود. اغلب این مراکز برای تهیه منوی شیرینی و دسر با قنادی های خارج از محیط کار خود همکاری می کنند.
خود شما هم زمانی که در منوی کافه و یا رستوران بخواهید دسری را انتخاب کنید، با دیدن پسوند خانگی در کنار اسم کیک و شیرینی به دلیل یک حس نوستالژیک و اطمینان از سلامت آن، خوردنی های خانگی را به دیگر گزینه ها ترجیح می دهید. کافه ها و رستوران ها می توانند مشتریان دائمی شما باشند.

 

کیک پزی و شیرینی پزی

 

• فروشگاه ها و سوپر مارکت ها

محصولات خود را در بسته بندی های کم حجم و سبک بسته بندی کنید و برای نمونه به این فروشگاه ها ببرید. مطمئن باشید در صورت کیفیت محصولات شما قفسه های فرشگاه به ویترین فروش تولیدات شما مبدل خواهند شد. برای این کار پخت کیک و شیرینی های خشک گزینه بهتری هستند.
خانم های خانه دار
مادران همیشه از بابت کیفیت و سلامت تغذیه اعضای خانواده نگرانی دارند. محصولات خانگی بهداشتی همیشه مورد توجه خانم ها قرار می گیرد. شما می توانید با مراجعه به پارک های بانوان، آزموشگاه های بانوان، مهد کودک ها، باشگاه ها محصول خود را معرفی کنید و سفارشات بسیاری را دریافت کنید.

 

کیک پزی و شیرینی پزی در منزل

 

جمع بندی

یکی از مشاغل جذاب و پردرآمد شغل کیک و شرینی پزی در خانه است. پخت کیک و شیرین به دسته خشک و تر تقسیم می شود. کیک و شیرینی خشک از مدت زمان ماندگاری بیشتری نسبت به تر و خامه ای برخوردار هستند. در نظر داشته باشید که کیک و شیرین تر را می بایست روز تحویل سفارش آماده کنید. یکی از مهم ترین فاکتور برای تبلیغ و فروش محصولات کیفیت آن است.
مشتریان شما دفاتر تشریفات مجالس، رستوران ها، تالار ها، کافه ها، فروشگاه های لوازم تولد، فروشگاه های زنجیره ای، سوپر مارکت ها و خانم های خانه دار هستند.

 

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *