کار ساده و سود خوب با شغل بسته بندی در منزل

زمان مطالعه: 9 دقیقه

اغلب افراد تمایل دارند که به جای کارهای طاقت فرسا در خارج از خانه، بتوانند با کار در منزل کسب درآمد کنند. امروزه با پیشرفت دستگاه‌ها و ماشین‌ آلات، می‌توان بسیاری از مشاغل را به راحتی در خانه انجام داد و درآمد و سود قابل توجهی کسب کرد. به کمک این مشاغل، حتی خانم‌های خانه دار نیز می‌توانند در خانه مشغول به کار شده و درآمد خوبی بدست آوردند. یکی از این کسب و کارهای خانگی، بسته بندی محصولات مختلف در منزل است.

در این مقاله تحقیقی، اطلاعات بیشتری در رابطه با بسته بندی در منزل و برآوردی از میزان درآمد و سود کار بسته بندی خانگی را ارائه خواهیم کرد.

سود شغل بسته بندی در منزل

اگر قصد کسب درآمد دارید و بدنبال راههای در آوردن پول برای خودتان با ساده ترین کار و در منزل هستید، می‌توانید با بررسی کارگاه‌های کوچک فعالیت‌های قابل توجهی را در خانه برای خود آغاز کنید. یکی از راه های کسب درآمد برای خانواده‌ها بسته بندی در خانه است که بین بسیاری از بانوان و آقایان در شهرهای مختلف کشور مورد توجه قرار گرفته است.می‌توانید با محاسبه هزینه و سود بسته بندی در منزل به راه اندازی کسب و کار خانگی خود بپردازید.

درآمد شغل خانگی بسته بندی

در حوزه کار در منزل ،رقابت در بسته بندی صنعتی نسبت به بسته بندی در منزل کم تر است.همین امر باعث شده کسب درآمد راحت‌تر باشد.همچنین با‌توجه به مصرف زیاد و همچنین رقابت ضعیف، بازار جذابی دارد.قبل از هرچیزی بهتر است میزان سود را پیش‌بینی کنیم و براساس آن تصمیم بگیریم آیا این کار را شروع کنیم یا خیر.

اگر قرار است در بازار و صنعت بسته بندی سرمایه گذاری کنید و یا به هر نحوی وارد آن شوید، پیشنهاد می‌کنیم پاسخ سوالات زیر را در ادامه این گزارش حتما مطالعه کنید.

حتما ببینید: خط تولید با 300 میلیون

سود بسته بندی در منزل چقدر است؟

بعد از گذشت چه مدت زمانی، اصل پولی که برای خرید دستگاه گذاشته‌ایم بر‌می‌گردد؟

اگر ندانیم درآمد و سود بسته بندی در خانه چقدر است یا چقدر خواهد بود، در نهایت به چه دلیلی کار را شروع کنیم؟

سود بسته بندی در خانه

مزایای کار بسته بندی در منزل

دلایل پرطرفدار بودن شغل بسته بندی حبوبات در منزل این است که نیاز به سرمایه اندک برای راه اندازی و شروع دارد، دارای ریسک کمتر و بازار فروش خوبی است.

زمانی که کار دست خودتان باشد،در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید کار بسته بندی را در خانه خود انجام دهید. در واقع خودتان،کارفرمای خودتان هستید.این ‌کار برای خانم‌ها و آقایانی که به دلایل مختلف نمی‌توانند در بیرون از خانه فعالیت کنند، بسیار گزینه مناسبی است.

بالاتر گفتیم کار بسته بندی خانگی درآمد و سود قابل توجهی دارد، اما قبل از شروع کار باید هزینه‌های ضروری را حساب کنید. این کسب و کار هزینه اجاره فضا برای انجام کارها را ندارد، زیرا در خانه خود قرار است این فعالیت را انجام دهید که با وجود این مزیت،بخش قابل توجهی از سرمایه اولیه صرفه‌جویی می‌شود.

سود کارگاه بسته بندی

بسته بندی خانگی و درآمد حاصل از آن

کسب درآمد و سود برای همه‌ افراد،به ویژه برای کسانی که به فکر راه اندازی کسب و کار کوچک هستند،مسئله‌ای مهم تلقی می‌شود.از طرف دیگر،درآمدزایی در خانه به دلیل سود بیشتر و هزینه‌ کمتر مورد توجه بسیاری از مشاغل قرار گرفته است.امروزه با شیوع ویروس کرونا، این کسب و کارهای خانگی رونق بیشتری پیدا کرده و تمایل افراد به انجام آن‌ها بیشتر شده است.یکی از بهترین و در عین حال ساده‌ترین مشاغل خانگی که امروزه در میان کسب و کارهای کوچک در حال رونق گرفتن است، بسته بندی‌ محصولات می‌باشد. بسته‌ بندی خانگی در شهرهای مختلف با استفاده از دست یا دستگاه‌های مخصوص بسته بندی صورت می‌گیرد.این شغل کوچک خانگی مزایا و به دنبال آن سود بسیاری به دنبال دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

۱- مواد اولیه و سرمایه

بسته بندی در منزل از جمله مشاغلی است که در عین سادگی، به سرمایه‌ی زیادی نیاز ندارد.تنها با ۵ الی ۶ میلیون تومان می‌توان این کسب و کار خانگی پردرآمد را راه اندازی کرد. خرید دستگاه‌های مخصوص بسته بندی و همچنین تهیه‌ مواد اولیه (اعم از خشکبار، حبوبات و…) اگرچه هزینه‌ این شغل محسوب می‌شود، اما در واقع نوعی سرمایه‌گذاری برای درآمد‌های حاصل از آن‌ها در آینده‌ی کوتاه مدت است.

۲- کاهش هزینه‌ها

یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای بسته بندی محصولات در منزل،کاهش چشمگیر هزینه‌ها است.از آن جا که برای این کار نیازی به اجاره‌ کارخانه یا کارگاه برای بسته بندی نیست،بسته بندی خانگی هیچ گونه‌ هزینه‌ اضافی برای صاحبان این مشاغل به دنبال ندارد.هزینه‌‌ ثبت برند، تهیه کاتالوگ، حمل و نقل، بازاریابی و استخدام بسته بندی کار از جمله مواردی هستند که تاثیر به‌سزایی در کاهش سود و درآمد خالص مشاغل دارند.به کمک این شغل خانگی، می‌توان تمام این هزینه‌ها را کنار زده و سود حاصل از آن را به راحتی افزایش داد. تنهاهزینه‌ این کسب‌ و کار خانگی که البته سرمایه در نظر گرفته می‌شود،خرید دستگاه‌ و مواد اولیه‌ی مربوط به آن است.

هزینه بسته بندی در منزل

بعضی از این هزینه‌ها ثابت هستند اما برخی دیگر متغیر هستند. برای محاسبه سود بسته بندی در منزل باید تمامی هزینه ها را محاسبه و از قیمت تمام شده کم کنیم. هزینه‌های کلی شامل دو نوع هستند: هزینه‌های ثابت و متغیر.

هزینه ثابت: هزینه‌هایی هستند که باید پرداخت شوند و ربطی به روند تولید ندارد. مانند خرید دستگاه بسته بندی و حقوق افراد.

هزینه متغیر: هزینه‌هایی که با تولید محصول تغییر می‌کند هزینه متغیر می‌گویند. مانند هزینه خرید مواد اولیه.

درآمد و سود بسته بندی در منزل

با توجه به سرمایه‌ و هزینه‌های اندک بسته‌بندی‌های خانگی،می‌توان به راحتی از این کسب و کار درآمد قابل توجهی به دست آورد.به ویژه آن که برای بسته بندی خانگی و کسب درآمد از طریق آن،نیازی به واسطه نخواهید داشت.این مسئله می‌تواند به شکل چشمگیری بر درآمد و سود شما تاثیرگذار باشد.یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای اطلاع از میزان درآمد خالص در هر شغل، محاسبه‌ی هزینه‌ها و کسر آن از درآمد کل است.با این روش می‌توان سود حاصل از کسب و کار را به دست آورد،اظهار نظر در مورد درآمد این شغل کمی دشوار است؛ زیرا به عوامل مختلفی از جمله میزان تقاضا، نوع محصول، وزن و کیفیت آن بستگی دارد.

اما برای به دست آوردن سود و درآمد بسته بندی در منزل توجه به برخی نکات ضروری است؛ از جمله:

* محصولی را که قصد بسته بندی آن را دارید، حتما پیش از خرید عمده تست کنید و از کیفیت آن مطمئن شوید. در غیر این صورت، خرید عمده‌ محصولات نامرغوب می‌تواند ضرر مالی زیادی به کسب و کار خانگی شما وارد کند. به یاد داشته باشید که استفاده از محصولات با کیفیت، کسب و کار شما را تبلیغ کرده و مشتریان‌تان را حفظ می‌کند. برخی از افراد تصور می‌کنند که با کاهش کیفیت محصولات می‌توان سود را افزایش داد؛ در حالی که حتی اگر استفاده از محصولات مرغوب، در کوتاه مدت سودی برای شما به دنبال نداشته باشد، اما آینده‌ای درخشان در انتظار شما خواهد بود که سود بلند مدت را افزایش خواهد داد.

* اگرچه بسته بندی محصولات در منازل نوعی شغل خانگی محسوب می‌شود، اما باید پیش از شروع آن، مجوز راه اندازی این کسب و کار خانگی را دریافت کنید.

* برندسازی و طرح بسته بندی‌ها از دیگر مواردی است که اگرچه ساده به نظر می‌رسد اما در درآمد و سود حاصل از بسته بندی در منزل بسیار اهمیت دارد. اگرچه کیفیت محصول مهمتر از ظاهر آن است، اما فراموش نکنید که طرح بسته بندی نیز می‌تواند نظر مشتری‌ها را به خود جلب کند.

جدول میزان سود بسته در منزل

بسته بندی تعداد بسته در روز سود هر بسته میانگین درآمد ماهیانه
بسته بندی خشکبار و آجیل 200 بین 1500 تا 2500 تومان 8 میلیون تومان
بسته بندی حبوبات 200 بین 1500 تا 2500 تومان 8 میلیون تومان
بسته بندی زعفران 300 بین 1000 تا 2000 تومان 9 میلیون تومان
بسته بندی مواد غذایی 100 بین 1500 تا 2500 تومان 4 میلیون تومان
بسته بندی مواد سرخ‌شده 100 بین 1500 تا 2500 تومان 4 میلیون تومان
بسته بندی پوشاک 200 بین 2000 تا 3000 تومان 10 میلیون تومان

(قیمت ها برای سال 1400)

حتما تمام افرادی که به دنبال یافتن یک کار در منزل مناسب هستند، با این جمله در آگهی های جذب نیروی کار در منزل مواجه شده‌اند. بسته بندی در شاخه های مختلف خود مانند مواد غذایی، حبوبات، خشکبار و پوشاک یکی از راه های ایجاد کسب و کار برای خانم های خانه دار، دانشجوها یا افراد جویای کار در منزل است. خانم‌های خانه‌داری که می‌خواهند کار در منزل با سود خالص خوبی برای خود دست و پا کنند و به فکر کسب درآمد در خانه هستند، می‌تواند کار بسته بندی را به عنوان یکی از مشاغل خانگی درآمدزا انتخاب کنند.

انواع کار بسته بندی در منزل

اکنون که در رابطه با مزایای بسته بندی خانگی اطلاعات کافی کسب کرده‌اید، شاید این سوال برای شما مطرح شود که چه محصولاتی را می‌توان در خانه بسته بندی کرد و به فروش رساند؟

سود بسته بندی خانگی

به طور کلی می‌توان محصولات مختلفی را به روش خانگی با استفاده از دست و یا دستگاه‌های مخصوص بسته بندی کرد. لذا طیف محصولاتی که قابلیت بسته بندی در منزل را دارند بسیار زیاد و متنوع است و ان

تخاب آن‌ها به تولید کننده بستگی دارد. از زمان‌های گذشته، شکلات‌ و آبنبات از جمله محصولاتی بودند که به شکل خانگی بسته بندی می‌شدند. امروزه نیز علاوه بر این محصولات، قند و شکر، حبوبات و خشکبار را می‌توان به سادگی در خانه بسته بندی کرد. اگرچه بسته بندی در منزل محدود به محصولات خوراکی نبوده و در بسیاری از کشورها حتی پوشاک و قطعات الکترونیکی را نیز در خانه بسته بندی می‌کنند، اما در ایران اغلب محصولات خوراکی خشک، مانند حبوبات و خشکبار، زعفران، ادویه‌های مختلف، میوه خشک و مواد غذایی و همچنین انواع چای، شیرینی و کیک در شهرهای مختلف به صورت خانگی بسته بندی می‌شوند.

بسته بندی حبوبات و خشکبار در منزل

افراد زیادی می‌خواهند که کسب و کار خودشان را شروع کنند و تجربه‌هایی از این قبیل داشته باشند.ما تصمیم گرفتم که بسته بندی خشکبار را به عنوان یک کسب و کار خانگی به طور کامل به شما معرفی کنیم.البته اگر بخواهید می‌توانید با خرید دستگاه تفت آجیل، تفت و پخت خشکبار را نیز خودتان انجام دهید.

درآمد بسته بندی حبوبات

میزان درآمد و سود بسته بندی حبوبات و خشکبار در منزل چقدر است ؟

برای محاسبه میزان سود بسته بندی حبوبات باید هزینه ها و درآمد را محاسبه و از هم کم کنید تا سود خالص به دست بیاید. خوشبختانه سیاستی که در حوزه‌ کار در منزل بسته بندی و به طور کلی کار در منزل اعمال می‌شود، کارآفرینی با سرمایه کم است.

طبق تحقیقات و محاسبات تیم کسب و کار خانگی ویترین نت، به طور متوسط سود خالص هر بسته حبوبات یا خشکبار از ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ تومان است. اگر میانگین ۲۰۰۰ تومان را در نظر بگیریم با فروش فقط ۲۰۰ بسته در روز، میانگین ماهیانه بیش از ۸ میلیون تومان درآمد خواهید داشت که رسیدن به این تعداد فروش اصلا کار سختی نیست!

سود بسته بندی حبوبات و خشکبار

در بسته بندی مواد غذایی و خوراکی و بسته‌بندی حبوبات اگر بتوانید خوب عمل کنید و حبوبات را در بسته‌های شیک بسته بندی کنید،همچنین نیازهای بازار را به‌درستی شناسایی کنید،قطعاً می‌توانید در این کار جایگاه خوبی برای خود داشته باشید و سود خوبی را ببرید.

 توجه داشته باشید خشکبار در ایران یکی از پرمخاطب‌ترین محصولات خوراکی است. این یعنی مخاطب بالا برای محصول شما و فروش بالا.

می‌خواهیم تمام محصولاتی که خشکبار نام گذاری می‌شوند را برای شما نام ببریم “پسته، بادام، فندق، گردو، کشمش، سویا، انجیر خشک و انواع آجیل”.

در راه اندازی کسب و کار بسته بندی خشکبار تنوع محصولات یکی از نکات مثبت این حرفه است.کافی است حبوبات دیگر مانند عدس، لوبیا، لپه و نخود را نیز به این محصولات اضافه کنید تا تنوع محصولاتتان بالاتر رود.می‌توانید از یک یا چند محصول شروع کنید و سپس به محصولات خود اضافه کنید.توجه کنید شما یک بار مجوز می‌گیرید و ده‌ها مدل محصول به بازار ارائه می‌کنید.همچنین شما می‌توانید با دستگاه تفت آجیل، شور کردن و طعم دادن خشکبار را نیز خودتان انجام دهید.

کسب درآمد از دستگاه های بسته بندی حبوبات

دستگاه‌های مورد نیاز برای بسته بندی خانگی

با پیشرفت دستگاه‌ها و ابزارها در صنایع، امروزه صنعت بسته بندی حتی به شیوه‌ی خانگی به کمک دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شود.علاقه مندان به این کسب و کار کوچک خانگی می‌توانند با خرید دستگاه‌های بسته بندی از جمله دستگاه بسته بندی ریلی و پرس، درآمد قابل توجهی کسب کنند.در کنار این دستگاه‌ها، استفاده از ترازوی دقیق برای وزن کردن محصولات به کیفیت کار بسته بندی در منزل کمک خواهد کرد.

کسب درآمد با دستگاه های وکیوم

نکات کسب درآمد از بسته بندی در منزل

در ابتدای کار توقع سود بالا و مشتریان زیاد غیرممکن است، اما با حفظ کیفیت در دراز مدت فروش شما به صورت صعودی قرار خواهد گرفت.حتی پیشنهاد ما این است که سود خود را پایین نگه داشته، کیفیت بالا و قیمت معقول داشته باشید و اندکی صبر را چاشنی موفقیت خود کنید.فروش محصولات شما قدم به قدم بیشتر خواهد شد و به مرور زمان سود خالص حاصل از هر بسته جبران می شود.خشکبار در ایران یکی از پرمخاطب ترین محصولات خوراکی است.

این یعنی سود واقعی برای شما که قصد راه اندازی این کار را دارید. محصولاتی که برای خشکبار استفاده می شود،به دلیل اینکه محصول بومی و داخلی ایران است در دسترس‌ است و همچنین میتوان به صادرات آن در دیگر نقاط جهان فکر کرد،البته با داشتن بسته بندی های خلاقانه و لوکس این هدف به سرانجام می رسد.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

65 دیدگاه برای “کار ساده و سود خوب با شغل بسته بندی در منزل

 1. اسفندیار کوهی گفته:

  سلام من میخوام کار بسته بندی رو انجام بدم منتظر تماس شما هستم مازندران قائم شهر با تشکر.

 2. اسفندیار کوهی گفته:

  سلام من میخوام کار بسته بندی را انجام بدم مازندران قائم شهر منتظر تماس شما هستم با تشکر.

 3. مشتیانی گفته:

  آیا شرکت خوشه سبز خندان مورد اعتماد هست در زمینه کار خانگی و بسته بندی؟؟؟

 4. fateme گفته:

  سلام وقتتون بخیر منم میخام اینکارو انجام بدم من شهرستان ابهرم کسی هس جایی رو معرفی کنه بهم

 5. رضوان گفته:

  سلام خوتان بخرید بسته بندی کنید التماس کسی هم نکنید اما من موندم چی بسته بندی کنم

 6. ناهید فروتن گفته:

  سلاموقت همگی بخیر.من تامین کننده چای در منزل هستم اگه قصد شروع کار این محصول در منزل رو دارید من میتونم محصول با کیفیت برای شما ارسال کنم.حتی میتونید برای شروع از مقدار کم شروع کنید و ما حمایتتون میکنیم .ممنون
  ۰۹۱۱۶۰۲۸۶۵۸ فروتن

 7. حسین نوابان گفته:

  سلام خوب هستید من میخوام یه کار بسته بندی انجام بدم کسی هست کمکم کنه راهنمایی کنه ممنونم من از خرمشهر هستم

 8. Fatemeh گفته:

  سلام خوبین من هم ب این کار نیاز دارم کسی راه اندازی کرده بگه بهم ممنون خیلی نیاز دارم کمک کنین

  • سحر صادقی ارجمند گفته:

   سلام نه متاسفانه. ویترین نت در زمینه ی خرید و فروش تجهیزات و ماشین آلات صنعتی فعالیت می کند

 9. Fatemeh گفته:

  سلام خوبین من هم ب این کار نیاز دارم کسی راه اندازی کرده بگه بهم ممنون

  • سحر صادقی ارجمند گفته:

   سلام نه متاسفانه. ویترین نت در زمینه ی خرید و فروش تجهیزات و ماشین آلات صنعتی فعالیت می کند

 10. کیانی گفته:

  سلام من میخواهم کار بسته بندی حبوبات و خشکبار را شروع کنم در منزل میتونید کمکم کنیداصفهان هستم باتشکر

  • سحر صادقی ارجمند گفته:

   سلام
   وقتتون بخیر
   شما میتونید از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید، با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ تماس بگیرید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

 11. حسین اصلانی گفته:

  سلام من میخوام کار بسته بندی مواد غذایی انجام بدم میتونید منو راهنمایی کنید؟

  • سحر صادقی ارجمند گفته:

   سلام دوست عزیز
   ما در ویترین نت میتونیم به شما در رابطه با خرید انواع دستگاه های مناسب برای بسته بندی در منزل کمک کنیم. همچنین شما میتونید با کلیک بر روی لینک زیر تمامی تجهیزات و ملزومات چاپ و بسته بندی را مشاهده کنید.
   https://vitrinnet.com/c/printing-and-packaging-essentials

  • شیرین گفته:

   سلام
   دوست عزیز
   با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ تماس بگیرید تا کارشناسان ما در ویترین نت به شما مشاوره تخصصی دهند و یا RFQ خودتون را در ویترین نت ثبت کنید تا تامین کنندگان شما را راهنمایی کنند.
   ممنون از همراهی شما

  • شیرین گفته:

   سلام دوست عزیز
   ما در ویترین نت خدمات با عنوان بسته بندی در منزل ارائه نمیدهیم، اما برای خرید و شروع کار بسته بندی در منزل کارشناسان ما در ویترین نت آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما هستند.
   در صورتی که قصد دارید بیشتر در رابطه با انتخاب دستگاه تحقیق کنید و مشاوره بگیرید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ تماس بگیرید.
   ممنون از همراهی شما

  • شیرین گفته:

   سلام دوست عزیز
   ما در ویترین نت در رابطه با تهیه ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای کسب و کار میتوانیم به شما مشاوره تخصصی دهیم،‌ همچنین این امکان در ویترین نت فراهم شده تا بتونید با تامین کنندگان به صورت مستقیم ارتباط بگیرید و با آنها مشورت کنید.
   برای ملاحظه ماشین آلات و تجهیزات بر روی لینک زیر کلیک کنید:
   https://vitrinnet.com/c/printing-and-packaging-machines

 12. زهرا ازاد گفته:

  سلام من دنبال کار درمنزل هستم میشه راهنمایی کنید چکار کنم که خودم بتونم کار شروع کنم وچطوری وارد بازار کار بشم ممنون

  • شیرین گفته:

   سلام دوست عزیز
   ما در ویترین نت در رابطه با تهیه ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز برای کسب و کار میتوانیم به شما مشاوره تخصصی دهیم،‌ همچنین این امکان در ویترین نت فراهم شده تا بتونید با تامین کنندگان به صورت مستقیم ارتباط بگیرید و با آنها مشورت کنید.
   برای ملاحظه ماشین آلات و تجهیزات بر روی لینک زیر کلیک کنید:
   https://vitrinnet.com/c/printing-and-packaging-machines

 13. وحید قلی زاده گفته:

  سلام وقت بخیر
  ضمن عرض خسته نباشید خیلی خوشحالم که درخدمتون باشم من فروشنده خشکبار هستم ی بوفه دارم ومیخام بیشتر توسعه بدم کارمو
  اگر زحمتی نیست لیست قیمت هاتون رو کلی وجزئی بدین وحتی اگر ممکنه ترشیجات
  من مشهد هستم انشاا.. اگر اوکی بود باهاتون کار میکنم

  • شیرین گفته:

   سلام دوست عزیز
   بله هرنوع کالای تولیدی را میتوان با استفاده از دستگاه مخصوص بسته بندی کرد، برای تهیه دستگاه متناسب برای بسته بندی، میتونید به لینک زیر برید و محصول مورد نظرتون را پیدا کنید و درخواست خریدتون را برای تامین کننده ارسال کنید.
   https://vitrinnet.com/c/printing-and-packaging-machines

 14. ناشناس گفته:

  سلام من می‌خوام تو کار بسته بندی میوه های خشک در خانه کار کنم .
  از نورآباد دلفان هستم .به این کار خیلی احتیاج دارم و پشتکار زیادی هم دارم.

 15. غزال گفته:

  سلام من سه سال هست که فروشنده خانگی خشکبار و حبوبات هستم و ارسال هم دارم ،عمده خرید میکنم و بسته بندی و ارسال می‌خوام شغلم و ارتقا بدم و مشتری هام بیشتر بشن شیراز هستم

 16. طاهره عشقی گفته:

  کاردرمنزل بسته بندی میخواهم تاحالا به هر پیام دادم کلاه برداری از من کردنممنون میشوم به این کار نیاز فوری دارم

 17. ایمان گفته:

  سلام من میخوام این کسب و کار رو توسعه بدم… لطفا با من یک تماس داشته باشید. ۰۹۳۸۹۲۱۱۲۹۹

 18. پری گفته:

  سلام میخوام یه کارگاه کوچیک بسته بندی بزنم نیاز به کسی دارم ک در این رابطه باهاش صحبت کنم
  ۰۹۲۱۳۱۳۵۰۰۴

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا با کارشناسان ویترین نت تماس بگیرید.
   02191001170 _ 09921603901

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ویترین نت تماس بگیرید
   02191001170 _ 09921603901

 19. امیر نصیری۰۹۱۳۶۸۰۹۷۵۲ گفته:

  سلام من در یک کارگاه تولید نبات کار میکنم الان میخوام خودم شروع به بسته بندی کنم و یک مغاره حدود ۵۰ متر اجاره کنم برای شروع و گرفتن مجوزها وسیب سلامت از کجا باید شروع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید محصولات ویترین نت با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید
   02191001170 _ 09921603901

 20. سادات گفته:

  سلام،چجوری میتونم راه اندازی کنم ،؟باید بازاریابی کنم برای فروش محصولم

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ویترین نت تماس بگیرید

   02191001170 _ 09921603901

 21. راضیه عباسی گفته:

  من جویای کار بسته بندی در منزل هستم ساکن شهریارم‌‌‌ لطفا راهنمایی کنید ۰۹۱۹۸۳۳۵۱۳۱

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید محصولات ویترین نت با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید
   02191001170 _ 09921603901

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید محصولات ویترین نت با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید
   02191001170 _ 09921603901

 22. معصومه برهانی سمنان کار بسته بندی میخواستم گفته:

  سلام من کاربسته موفق هستم می توانم این کار را به نحو احسن انجام بدهم

 23. معصومه برهانی سمنان کار بسته بندی میخواستم گفته:

  من در کار بسته بندی بسیار موفق وسربلند هستم بدلیل اینکه این توانایی رو بخوبی در خود می بینم

  • ایمان گفته:

   سلام من میخوام این کسب و کار رو شروع کنم… لطفا با من یک تماس داشته باشید. ۰۹۳۸۹۲۱۱۲۹۹

  • عبدالله انصاری گفته:

   سلام متن شما رو کامل خوندم
   من در سیستان وبلوچستان زندگی میکنم ب نظر شما چه چیزی را بفروشم لطفا میشه بیشتر راهنمای بفرمائید

 24. ثمر ایروانی گفته:

  سلام . برای بسته بندی حبوبات یا آجیل و خشکبار در شرایط فعلی شما کدام یک را پیشنهاد می دهید .؟ امکان بازدهی در شرایط کنونی برای کدام یک بیشتر است . ؟ضمنا با سرمایه کمتر و سود بیشتر در منزل چطور ؟
  با تشکر فراوان .

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید محصولات ویترین نت با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید
   02191001170 _ 09921603901

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید محصولات ویترین نت با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید
   02191001170 _ 09921603901

 25. milad گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  متن شما را خواندم خیلی خوب بود
  میخواستم منو راهنمایی کنید.من در استان گیلان زندگی میکنم برای راه اندازی این کار محصولات را از کجا باید بخرم و چطور و کجا باید بفروشم
  و اینکه بسته های خالی محصولات را از کجا باید بخرم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • parisa گفته:

   با سلام. ویترین‌نت بازار اینترنتی خرید و فروش تجهیزات و دستگاههای صنعتی، با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان خرید، ارسال سریع بار، ضمانت بازگشت وجه، همچنین تنوع بالا و سایر خدمات همراه شماست.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه کار تجهیزات، یا تصمیم گیری برای خرید با مشاوران ویترین نت تماس بگیرید.

   02191001170 _ 09921603901

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید محصولات ویترین نت با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید
   02191001170 _ 09921603901

   • محمدعلی گفته:

    من بیکارم میخوام این کاروانجام بدم انگیزه ی بالاییم برای این کاردارم لطفاکمک کنید۰۹۳۹۵۹۸۷۶۵۸

    • شیرین گفته:

     سلام دوست عزیز
     با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۱۷۰ تکاس بگیرید تا کارشناسان ما در ویترین نت در رابطه با خرید دستگاه و تجهیزات کار بسته بندی شما را راهنمایی کنند.
     ممنون از همراهی شما

  • اهدا مهرجو گفته:

   سلام.لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان برای خرید محصولات ویترین نت با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید
   02191001170 _ 09921603901

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *