آموزش خرید و فروش بیت کوین با کمترین هزینه در کیف پول من

خرید و فروش بیت کوین
زمان مطالعه: 7 دقیقه

آموزش فروش و خرید بیت کوین از صرافی معتبر کیف پول من ✅ کیف پول من بهترین صرافی ارز دیجیتال کشور ❤️ بهترین روش برای خرید بیت کوین از صرافی کیف پول من ⚡کیف پول من

آمورش خرید و فروش بیت کوین از کیف پول من

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بروز صنعت های جدیدتر ، کار های روزمره ما انسان ها را راحت تر کرده است. صنعت ارز دیجیتال بسیار سود آور و پر بازده هست و در این روز های سخت اقتصادی بهتر است که با دانش کافی به سمت ارز دیجیتال برویم.اما در این کنار افراد زیادی هستند که از اعتماد مردم سوء استفاده می کنند و به روش های گوناگون طوری دزدی می کنند که حتی خود کاربر هم متوجه آن نشود! طی سال های اخیر این اتفاق برای صنعت ارز دیجیتال به مقدار زیادی اتفاق افتاده است. جالب است بدانید حتی معروف ترین و معتبر ترین صرافی های خارجی نظیر بایننس به شیوه خود دزدی کردند.در این آشفته بازار بهتر است روشی را پیدا کنیم که به روش کاملا امن ارز دیجیتال را خریداری کنیم و در جایی مطمئن ارز خود را نگه داری کنیم تا دست دزدان از رمز ارز های ما قطع شود. با ما همراه باشید تا بهترین روش ممکن را به شما پیشنهاد دهیم.

خرید و فروش بیت کوین از کیف پول من ، همگام با گسترش روزافزون ارزهای دیجیتالی رو به افزایش است و افراد زیادی، پس از اینکه بیت کوین به یکه تازی خود در بازار ادامه داد، وارد این بازار شدند. در این بین، صرافی‌های زیادی هستند که کاربران می‌توانند با استفاده از آن‌ها اقدام به خرید و فروش بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال بکنند.هر صرافی ارز دیجیتال، امکانات و ویژگی‌های زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اما این صرافی‌ها در برخی موارد با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند که باعث می‌شود کاربران آن‌ها را به دیگر صرافی‌ها ترجیح دهند. زیرا برخی از صرافی‌ها، برای کاربران بعضی از کشورها مانند ایران،‌کره شمالی و غیره، محدودیت‌هایی برای پرداخت اعمال می‌کنند و برای استفاده از چنین صرافی‌هایی، باید از روش‌های مختلف استفاده شود. در ادامه و در این مقاله، به بررسی خرید و فروش بیت کوین و از کیف پول من خواهیم پرداخت.

معرفی بیت کوین؛ اولین ارز دیجیتال دنیا

معرفی و خرید بیت کوین | کیف پول من

بیت کوین، یک ارز دیجیتال است که در سال 2008 و توسط یک شخص ناشناس به نام ساتوشی ناکاموتو معرفی شد. در اوایل انتشار و معرفی این رمزارز، توجه زیادی به آن نشد؛ اما به مرور زمان و با توجه به ویژگی‌های آن، قیمت آن روز به روز و از کمتر از یک دلار، به چند هزار دلار رسید تا نوید یک انقلاب در دنیای دیجیتال را بدهد.بیت کوین هنوز توسط هیچ کدام از دولت‌ها به عنوان پول رسمی شناخته نشده است و در حد یک کالای تجاری و دیجیتال است. اما بسیاری از کاربران با خرید و فروش بیت کوین، اقدام به خرید اقلام و کالاهای مختلف می‌کنند. همچنین، شبکه بیت کوین با گسترش روز افزونی که دارد و تاثیر بسیار زیاد آن روی دیگر ارزهای دیجیتال به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال، می‌تواند در آینده کاربردهای بسیار بیشتری داشته باشد. خرید و فروش بیت کوین از کیف پول من در ایران و خارج از ایران امکان پذیر است.بیت کوین دو ویژگی دارد که شناخت آن را برای کسانی که می‌خواهند یک سرمایه گذاری مطمئن داشته باشند و یا بخشی از نظام اقتصادی آینده باشند واجب می‌کند. غیرمتمرکز بودن بیت کوین و مصونیت آن از چاپ واحدهای پولی اضافی، دو ویژگی‌ هستند که باعث می‌شوند این ارز دیجیتال جایگاه مهمی داشته باشد.ویژگی غیرمتمرکز بودن بیت کوین، از این جهت اهمیت دارد که این ارز دیجیتالی، توسط هیچ دولت، شخص یا سازمان خاصی کنترل نمی‌شود. وقتی برای خرید و فروش بیت کوین از کیف پول من ، وارد این شبکه می‌شوید، باید قوانین مربوط به آن که به صورت کدهای برنامه نویسی هستند را بپذیرید. در شبکه بیت کوین، سه گروه اصلی و مهم وجود دارند: استخراج کنندگان یا ماینرها، برنامه نویس‌هایی که به صورت داوطلبانه کار توسعه شبکه بیت کوین را بر عهده دارند و در نهایت نودها که دستگاه‌های متصل به شبکه را تشکیل می‌دهند. این گروه‌ها، در اصل هیچ دخالت و کنترلی روی کل شبکه ندارند و هرکدام بنا به وظیفه‌ای بر عهده آن‌هاست، در راستای ارتقا و بهتر شدن این شبکه فعالیت می‌کنند.

خرید بیت کوین از صرافی خارجی

برای خرید و فروش بیت کوین، باید از صرافی‌های معتبرکه این ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کنند استفاده کنید. در سرتاسر دنیا، صرافی‌ها و کیف پول‌های زیادی وجود دارند که این امکان را به شما می‌دهند تا ارز دیجیتال دلخواه خود را خریداری کنید. هزینه نقل و انتقال یا کارمزد و همچنین دیگر امکانات مانند تضمین‌های مختلف در معاملات در بین این صرافی‌ها با یکدیگر متفاوت هستند.قبل از آمورش خرید و فروش بیت کوین از اکسچنج خارجی، باید نکاتی را به شما گوشزد کنیم. صرافی‌های خارجی، به دلیل تحریم‌ها به کاربران ایرانی خدماتی ارائه نمی‌دهند. از این رو، برای استفاده از این صرافی‌ها باید از VPS یا VPN با آی پی ثابت استفاده کنید. نکته بعدی در مورد صرافی‌های خارجی این است که به دلیل عدم پشتیبانی از کاربران ایرانی، در نتیجه ریال ایران هم در این صرافی‌ها قابل معامله نیست. از این رو، برای شروع فعالیت باید ابتدا یک ارز دیجیتال؛ ترجیحا تتر، از کیف پول من خریداری کنید. سپس، ارز دیجیتال خریداری شده را به صرافی خارجی منتقل کرده و با فروش آن، بیت کوین خریداری کنید.

خرید بیت کوین از صرافی ایرانی

خرید بیت کوین از کیف پول من

با وجود صرافی‌های خارجی و با وجود امکانات بسیاری که دارند، کمتر کسی به سمت استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی می‌رود. اما این صرافی‌ها نیز با وجود نوپا بودن، روز به روز امکانات بیشتری به برای کاربران خود ارائه می‌دهند. همچنین، در صرافی‌های دیجیتال معتبر ایرانی، ارزهای مهمی مانند بیت کوین و اتریوم و تتر و غیره پشتیبانی می‌شوند و به عنوان مثال شما می‌توانید با ریال ایران اقدام به خرید اتریوم کرده و معامله کنید.

فروش بیت کوین از اکسچنج های ایرانی، نیازمند احراز هویت در این صرافی‌ها است. پس از احراز هویت و ساخت حساب کاربری، می‌توانید با واریز ریال، ارز دیجیتال مورد نظر را به مقدار دلخواه خریداری کنید. احراز هویت در صرافی‌های ایرانی، دارای سطح بندی است و با افزایش سطح کاربری، امکانات بیشتری دریافت خواهید کرد. در ادامه، به بررسی صرافی‌های داخلی می‌پردازیم و با نحوه احراز هویت و خرید و فروش ارز دیجیتال در آن‌ها آشنا خواهیم شد.

نحوه کار در صرافی‌های ایرانی مشابه با یکدیگر است. برای خرید و فروش بیت کوین از اکسچنج ایرانی، نام صرافی مورد نظر را در گوگل جست و جو کنید. ولی قبل از انتخاب صرافی، حتما در مورد آن تحقیق کنید و نظراتی که کاربران دیگر درباره آن‌ها می‌دهند را بخوانید تا با یک صرافی معتبر و با امکانات مناسب فعالیت خود را انجام دهید.

پس از پیدا کردن صرافی مورد نظر و ورود به سایت آن، باید در آن صرافی اقدام به ثبت نام کنید. روش ثبت نام و تایید حساب کاربری برخی از صرافی‌ها با ایمیل انجام می‌شود و یک ایمیل تایید برای شما ارسال می‌کنند تا با آن حساب کاربری خود را تایید کنید. اما برخی دیگر نیز ممکن است با استفاده از شماره تلفن همراه کد تایید را ارسال کنند. در هر صورت، پس از ساخت حساب کاربری و تایید آن توسط شما، باید احراز هویت کنید.

احراز هویت نیز در همه صرافی‌ها تقریبا به یک شیوه انجام می‌شود. به صورت کلی، برای احراز هویت باید نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و ثابت، آدرس و کد پستی را در سایت وارد کنید. سپس، اطلاعات حساب بانکی مانند شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت خود را وارد کنید. در این مورد توجه داشته باشید که باید اطلاعات حسابی را بدهید که می‌خواهید با آن به حساب صرافی پول واریز کنید. همچنین هنگام برداشت نیز، پول به همین حساب واریز خواهد شد.

در ادامه احراز هویت، باید یک عکس از کارت ملی، یک عکس سلفی همراه با کارت ملی و در برخی صرافی‌ها، همراه با کارت بانکی در قسمت‌های مربوط به ارسال عکس آپلود کنید. همچنین، یک متن آماده در سایت وجود دارد که باید آن را دست نویس کرده و به صورت عکس سلفی در سایت آپلود کنید. این مراحل، در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی یکسان هستند.

روش کار بیشتر صرافی‌های ایرانی شبیه به هم است و تنها محیط کاربری آن‌ها کمی با یکدیگر متفاوت هستند. برای خرید و فروش بیت کوین از صرافی‌ ارز دیجیتال مورد نظر، باید ابتدا در مورد اعتبار صرافی‌هایی که می‌خواهید با آن‌ها کار کنید تحقیقات لازم را انجام دهید.

عمل خرید و فروش نیز در این صرافی‌های ایرانی،‌ به این شکل است که پس از افتتاح حساب و احراز هویت، در پنل کاربری که صرافی برای شما در نظر گرفته، در قسمت کیف پول یا واریز وجه، حساب خود را به صورت ریالی شارژ کنید. پس از شارژ به مقدار لازم، در قسمت خرید و فروش پنل کاربری، نام بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری را جست و جو کرده و مقداری که لازم داری را در قسمت مربوطه وارد کنید. پس از این، باید صبر کنید تا اگر شخصی با قیمت شما موافق بود، معامله انجام شود. روش دیگر در صرافی‌های ایرانی این است که خرید فوری یا سریع را بزنید تا بلافاصله مقدار بیت کوین مورد نظر به حساب شما اضافه شود. البته این روش، ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد، زیرا نمی‌توانید قیمت پیشنهادی خود را ارائه کنید.

صرافی کیف پول من؛ بزرگترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش بیت کوین

فروش و خرید ارز دیجیتال از صرافی کیف پول من

در میان صرافی‌های داخلی،‌ صرافی کیف پول من به آدرس https://kifpool.me با ارائه امکانات برجسته‌ای، جایگاه خود را مستحکم کرده است. بیت کوین، به عنوان اولین ارز دیجیتال شناخته شده، بزرگترین بازار مالی را در اختیار دارد. از این رو، خریداران این ارز دیجیتال نیز زیاد هستند. برای خرید و فروش بیت کوین از اکسچنج، بهتر است که از صرافی‌هایی استفاده کنید که اعتبار کافی داشته باشند. برای این کار، از نظرات کاربران دیگر نیز می‌توانید استفاده کنید.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *