5 نکته مهم قبل از خرید دستگاه کره گیر بادام زمینی

خرید دستگاه کره گیر بادام زمینیخرید دستگاه کره گیر بادام زمینی
زمان مطالعه: 2 دقیقه

دستگاه کره گیر بادام زمینی 

دستگاه کره گیر بادام زمینی در دسته دستگاه‌هایی است که کاربرد فراوانی دارد. به وسیله ی این دستگاه می توان از دانه‌های مختلف گیاهی کره ارگانیک تولید کرد. این دستگاه موتوری پرقدرت با دور گردش بالا دارد. تیغه های دستگاه کره بادام زمینی از جنس فولاد است و به راحتی می‌تواند دانه‌های بادام زمینی را له کند. با استفاده از این دستگاه می‌توان کره انواع دانه‌های گیاهی چون بادام زمینی، فندق، گردو و پسته را بگیرید و آن را به عنوان یک وعده غذایی در نظر بگیرید.

نکات مهم قبل از خرید دستگاه کره گیر بادام زمینی

دستگاه‌های کره گیر بیشترین کاربرد را در کره گیری دانه‌هایی مانند پسته، بادام زمینی، فندوق، گردو و انواع دیگر دانه‌های چرب دارند و در سال‌های اخیر توجه مخاطبین خاصی را که اغلب قصد راه اندازی کسب و کارهای خانگی داشته‌اند به خود جلب کرده است، ما در این مقاله به برخی از نکات قابل توجه قبل از خرید دستگاه کره گیر اشاره کرده‌ایم تا انتخاب بهتری برای خرید نهایی خود داشته باشید.

1. سرعت کره گیر

سرعت دستگاه نسبت به مدل‌های مختلف متغیر است و بسته به نوع استفاده و مقدار مورد نیاز تولید روزانه دستگاه خود را انتخاب خواهید کرد.

2. جنس بدنه

س بدنه ی دستگاه به دو نوع فولادی و استیل تقسیم میشود، در نوع استیل بدنه ی دستگاه از جنس استیل است و در نوع فولادی بدنه با رنگ الکترواستاتیک رنگ‌آمیزی شده، هر دو نوع از لحاظ مشخصات و کارکرد یکی هستند و تفاوت چشمگیری ندارند.

3. ماردون

این قسمت از دستگاه‌ها نقش اصلی را در تولید کره بازی می‌کنند، وظیفه این قسمت چرخ کردن و له کردن دانه های ورودی دستگاه است که از جنس استیل 304 صنایع غذایی تولید می‌شود و براساس قطر این بخش میزان کیفیت، سرعت، و زبری و نرمی کره مشخص می‌شود.

برخی از محصولات مرتبط در ویترین‌نت

4. اهرم زبری و نرمی

اهرم زبری و نرمی به نوع کره ای که دستگاه تولید میکند وابسته اس . این اهرم ها کمک میکنند تا انواع کره ها را تولید کنیم برای مثال کره بادام زمینی زبر که به اصطلاح به آن‌ها کره ی کرانچی نیز می‌گویند.

5. اینورتر

این بخش رابطه ی مستقیم با کارکرد موتور دستگاه دارد و باعث تنظیم دور موتور و کاهش 50 درصدی مصرف برق در دستگاه‌ها میشوند.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *