3 کسب و کار موفق در فصل زمستان

زمان مطالعه: 3 دقیقه

برای راه اندازی یک کسب و کار جدید به خصوص در صنایع غذایی باید به فصل و زمان مناسب آن نیز توجه کرد. توجه به تغییر ذائقه مردم و خوراکی‌های مناسب در این فصل می‌تواند یکی از دلایل موفقیت تولید کننده‌های مواد غذایی باشد.

کره گیری و ارده گیری، تفت آجیل و خشکبار و روغن گیری، 3 کسب و کار موفق در فصل زمستان و همچنین کسب و کار خانگی است که در این مقاله به برسی آن‌ها می‌پردازیم.

برای راه اندازی یک کسب و کار جدید به خصوص در صنایع غذایی باید به فصل و زمان مناسب آن نیز توجه کرد. توجه به تغییر ذائقه مردم و خوراکی‌های مناسب در این فصل می‌تواند یکی از دلایل موفقیت تولید کننده‌های مواد غذایی باشد.

کسب درآمد با دستگاه کره گیر یا دستگاه کره بادام زمینی

در فصل زمستان به دلیل سردی هوا، سعی می‌کنیم نوع تغذیه خود را نیز عوض کنیم و مواد غذایی را انتخاب کنیم که طبع گرمی داشته باشند. انواع کره و ارده به خصوص کره بادام زمینی نیز یکی از این مواد غذایی است.
دستگاه کره گیر و ارده گیر می‌تواند از انواع مغزها مانند بادام، فندق، کنجد، پسته و … کره و ارده تولید کند و شما با خرید یک دستگاه کره گیر با قیمت تقریبی 6,500,000 می‌توانید انواع کره یا ارده را تولید کنید. دستگاه کره گیر و ارده گیر مانند دستگاه آسیاب عمل می‌کند به این صورت که دارای 2 سنگ ثابت و متحرک است و با چرخش این سنگ ها، کره یا ارده تولید می‌شود.

دستگاه‌های مورد نیاز : دستگاه ارده گیر
حداقل فضای مورد نیاز : 12 متر
میزان سرمایه اولیه : 10 میلیون تومان
دوره بازگشت سرمایه : 2 ماه
تعداد نیروی مورد نیاز : 2 نفر

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه کره گیر و ارده گیر این است که به همان اندازه‌ی محصول ورودی، برای شما کره یا ارده تولید می‌کند. برای مثال 20 کیلوگرم بادام زمینی به شما 20 کیلوگرم کره بادام زمینی می‌دهد. در هر ساعت شما می‌توانید با این دستگاه 10 الی 15 کیلوگرم کره یا ارده تولید کنید و به ازای هر کیلوگرم کره یا ارده تقریبا 10,000 تومان سود کنید.

همین حالا برای مشاوره تخصصی رایگان درباره دستگاه‌ کره گیری و خرید آن، با کارشناسان ویترین نت تماس بگیرید :  02191001170

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه کره گیر و ارده گیر این است که به همان اندازه‌ی محصول ورودی، برای شما کره یا ارده تولید می‌کند.

راه اندازی کسب و کار روغن گیری

به دلیل کاربرد زیاد انواع روغن؛ چه در آشپزی و چه برای مراقبت از پوست و مو، دستگاه روغن گیری و روغن کشی به یکی از پرفروش ترین دستگاه‌‌های صنایع غذایی تبدیل شده است و حتما شما هم مغازه ‌های کوچک زیادی را دیده اید که با یک دستگاه روغن گیری؛ انواع روغن مانند روغن بادام، روغن کنجد، روغن زیتون و … را تولید می‌کنند و فروش خوبی نیز دارند.

دستگاه‌های مورد نیاز : دستگاه روغن گیری
حداقل فضای مورد نیاز : 12 متر
میزان سرمایه اولیه : 10 میلیون تومان
دوره بازگشت سرمایه : 2 ماه
تعداد نیروی مورد نیاز : 2 نفر

با خرید یک دستگاه روغن گیری کوچک که قیمتی حدود 5 میلیون تومان دارد می‌توانید در هر ساعت 10 کیلوگرم روغن تولید کنید و با تولید هر لیتر روغن چیزی حدود 10 هزار تومان سود کنید. از پرفروش‌ترین دستگاه‌های روغن گیری می‌توان به دستگاه روغن گیری کنجد و دستگاه روغن گیری زیتون اشاره کرد.
دستگاه روغن گیری پرس سرد، دستگاه روغن گیری رومیزی، دستگاه روغن گیری پرس گرم از مهم ترین انواع دستگاه روغن گیری هستند.

یکی از مهم ترین ویژگی های دستگاه کره گیر و ارده گیر این است که به همان اندازه‌ی محصول ورودی، برای شما کره یا ارده تولید می‌کند.

همین حالا برای مشاوره تخصصی رایگان درباره دستگاه‌ روغن گیری و خرید آن، با کارشناسان ویترین نت تماس بگیرید :  02191001170

دستگاه تفت آجیل و خشکبار بهترین انتخاب برای زمستان

انواع آجیل، تخمه و خشکبار از محبوب ترین خوراکی‌های فصل زمستان است که بازار فروش آن‌ها از شب یلدا شروع و تا عید نوروز ادامه دارد. با دستگاه تخمه پزی یا تفت آجیل و خشکبار می‌توان یکی از پردرآمد ترین کسب و کارها را در فصل زمستان آغاز کرد.

دستگاه‌های مورد نیاز : دستگاه تفت آجیل با مخزن 10 کیلویی – دستگاه دوخت پلاستیک (در صورت نیاز)
میزان سرمایه اولیه : 12 میلیون تومان
دوره بازگشت سرمایه : 3 ماه
تعداد نیروی مورد نیاز : 3 نفر

 با دستگاه تفت آجیل و خشکبار می‌توان یکی از پردرآمد ترین کسب و کارها را در فصل زمستان آغاز کرد.

کارشناسان فروش ویترین نت با ارائه راهنمایی ‌های لازم، شما را در شروع کسب و کارهای جدید در صنایع غذایی، بسته بندی و نساجی کمک می‌کنند. برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان درباره خرید دستگاه‌های صنایع غذایی می‌توانید با شماره 02191001170 تماس بگیرید.
علاوه بر این شما هموراه می‌توانید در بخش ثبت نظر، سوالات و نظرات خود را با ویترین نت در میان بگذارید.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *