چرا هتل زندیه تکمیل‌کننده سفری به‌یادماندنی به شیراز است؟

چرا هتل زندیه تکمیل‌کننده سفری به‌یادماندنی به شیراز است؟
زمان مطالعه: 5 دقیقه

سفر به شیراز تداعی‌گر استشمام عطر بهارنارنج، خلوت کردن در سعدیه و حافظیه و قدم زدن در باغ ارم است. اما این‌ها همه خوشی‌ها و جذابیت‌های سفر به شیراز نیست. سفر شما می‌تواند با یک برنامه‌ریزی خوب و انتخاب مناسب محل اقامت به سفری فراموش‌نشدنی تبدیل شود. از آنجایی که اقامت در هتل برابر با آرامش‌خاطر و رفاه بیشتر برای گردشگران است سفربازی قصد دارد با معرفی هتل زندیه شیراز تمامی مولفه‌های یک سفر خاطره‌انگیز و پر از آرامش را برای شما کنار هم بچیند.

هتل زندیه هتلی پنج ستاره در شیراز با معماری سنتی بسیار چشم نواز و زیباست که از موقعیت مکانی عالی نیز برخوردار است به‌طوری که شما با اسکان در این هتل به‌راحتی به جاذبه‌های گردشگری شیراز دسترسی خواهید داشت.

در یک نگاه اجمالی درباره هتل زندیه شیراز می‌توان به تنوع در ارایه خدمات و امکانات، سالن‌های مجهز برگزاری همایش و مهمانی، مجموعه آبی، حمام سنتی و فروشگاه‌های جذاب خرید طلا و جواهرات و صنایع‌دستی اشاره کرد. در سطرهای بعدی با آگاهی از سایر ویژگی‌های این هتل، تصمیم‌گیری برای شما راحت‌تر خواهد شد و پس از آن می‌توانید رزرو هتل زندیه شیراز را با اطمینان از طریق سامانه رسمی سفربازی انجام دهید.

اگر می‌خواهید اطلاعات جزیی‌تری از مشخصات هتل زندیه شیراز بدانید باید گفت این هتل در سال ۱۳۹۴ در حریم مجموعه زندیه در خیابان هجرت، حد فاصل چهارراه پارکینگ و فلکه شهرداری به بهره‌برداری رسیده است.

هتل پنج ستاره زندیه ۷۰ اتاق و سوییت با امکانات رفاهی بسیار عالی دارد که شما با حضور در آن‌ها احساس آرامش خواهید کرد. چیدمان واحدهای اقامتی این هتل زیبا و فضای آن راحت و صمیمی است برای همین از محبوبیت بالایی در میان گردشگران برخوردار است. ضمن اینکه هدف از سفر به شیراز هر چه باشد این هتل می‌تواند رضایت شما را جلب کند.

از اتاق‌های دو تخته تا سوییت‌های یک‌خوابه

تخت‌های استاندارد و امکانات تهیه چای و قهوه همراه با آب معدنی و دیگر تجهیزات مطابق با هتل‌های پنج ستاره از شاخصه‌های اصلی اتاق‌های دو تخته تویین هتل زندیه است. سرویس اضافه در این اتاق‌ها یک تخت‌تاشوست.

ازجمله امکانات این اتاق‌ها می‌توان به اینترنت پرسرعت رایگان و نامحدود، روم‌سرویس 24 ساعته، مینی‌بار، چای‌ساز، تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات، اسپیلت‌، دوش، صابون، شامپو، مسواک، خمیردندان، دمپایی و سشوار اشاره کرد.

 

چرا هتل زندیه تکمیل‌کننده سفری به‌یادماندنی به شیراز است؟

 

حوله، رخت‌آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، سیستم پخش مرکزی فیلم، میز و صندلی و سیستم اعلام حریق از دیگر وسایل و تجهیزات اتاق‌های دو تخته تویین هتل زندیه شیراز است.

اتاق‌های دو تخته دابل هتل زندیه برای اقامت دو نفر همراه با صبحانه تعریف شده است. سرویس اضافه در این واحدها هم یک تخت‌تاشوست. تخت‌های استاندارد و امکانات تهیه چای و قهوه همراه با آب معدنی و دیگر تجهیزات مطابق با هتل‌های پنج ستاره از دیگر مواردی است که برای این دسته از اتاق‌ها تعریف شده است. امکاناتی که در این اتاق از هتل زندیه در اختیار شما قرار می‌گیرد مشابه اتاق دو تخته تویین است.

تجربه حضور در یک دفتر تجاری مدرن

اگر هم هدف شما از سفر به شیراز انجام کار و تجارت است سفربازی به شما سوئیت دو تخته بیزینس کلاس هتل زندیه را پیشنهاد می‌کند. این سوئیت‌ها دارای تمامی امکانات یک دفتر تجاری مدرن است.

این سوییت‌های هتل پنج ستاره زندیه شیراز برای اسکان دو نفر همراه با سرو صبحانه است. نوع تخت‌ها هم دو تخت سینگل است با این توضیح که سرویس اضافه به شکل یک تخت‌تاشوست.

امکانات سوییت‌های دو تخته بیزینس‌کلاس هتل زندیه شامل تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات، اسپیلت‌، دوش، صابون، شامپو، مسواک، خمیردندان، دمپایی و سشوار است.

کامپیوتر، اینترنت پرسرعت، پرینتر، فکس، روم‌سرویس 24 ساعته، مینی‌بار، چای‌ساز، حوله، رخت‌آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، سیستم پخش مرکزی فیلم، میز و صندلی و سیستم اعلام حریق از دیگر امکانات این دسته از اتاق‌های هتل زندیه است.

آگاهی از مشخصات هر یک از واحدها می‌تواند رزرو هتل شیراز را برای شما سریع‌تر کند تا با خیالی آسوده بار سفر به شهر بهارنارنج را ببندید پس همچنان همراه سفربازی باشید.

 

چرا هتل زندیه تکمیل‌کننده سفری به‌یادماندنی به شیراز است؟

 

ماه عسل در سوییتی با چیدمان خاص

خیلی‌ها سفر به شیراز را به‌خاطر حال و هوایی که دارد، برای گذراندن ماه عسل انتخاب می‌کنند. برای این دسته از افراد هم هتل زندیه پیشنهاد ویژه‌ای دارد. سوییت‌های دو تخته ماه عسل هتل زندیه شیراز دارای چیدمان و تزییناتی خاص و البته با هزینه اضافه است. در این سوییت‌ها یک تخت دابل وجود دارد و سرویس اضافه هم یک تخت‌تاشوست.

اینترنت پرسرعت رایگان و نامحدود، روم‌سرویس 24 ساعته، مینی‌بار، چای‌ساز، تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات، اسپیلت‌، دوش، صابون، شامپو، مسواک، خمیردندان، دمپایی و سشوار از جمله امکانات این واحدها در هتل پنج ستاره زندیه شیراز است.

حوله، رخت‌آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، سیستم پخش مرکزی فیلم، میز و صندلی و سیستم اعلام حریق از دیگر وسایلی است که در این واحدهای هتل زندیه گنجانده شده است.

اگر در سفر به شیراز دو نفر هستید همچنان انتخاب‌های دیگری در هتل زندیه دارید؛ سوییت‌های یک‌خوابه دو تخته لوکس در این هتل برای اقامت دو نفر همراه با ارایه صبحانه در نظر گرفته شده است. یک تخت دابل در این واحدها وجود دارد و سرویس اضافه به صورت دو تخت‌تاشوست.

سوئیت‌های یک خوابه لوکس هتل زندیه شیراز دارای فضای پذیرایی وسیع با همه امکانات و اتاق‌خواب آرامش‌بخش است. اینترنت پرسرعت رایگان و نامحدود، روم‌سرویس 24 ساعته، مینی‌بار، چای‌ساز، تلویزیون، سرویس بهداشتی فرنگی، تلفن، مبلمان، یخچال، صندوق امانات، اسپیلت‌، دوش، صابون، شامپو، مسواک، خمیردندان، دمپایی و سشوار از امکاناتی است که در این سوییت‌ها وجود دارد. حوله، رخت‌آویز، کمد لباس، آباژور، دراور، سیستم پخش مرکزی فیلم، میز و صندلی و سیستم اعلام حریق از دیگر امکانات آن است.

تماشای همزمان دروازه قرآن و ارگ کریمخان

اگر هم جزو افرادی هستید که برای‌تان مهم است در سفر به شیراز، اقامت در فضایی لوکس را تجربه کنید، سوییت یک‌خوابه دو تخته زندیه در هتل زندیه شیراز برای شماست.

این واحد اقامتی هتل زندیه برای اقامت دو نفر مناسب است و به مهمانان صبحانه نیز ارایه می‌شود. در این واحدهای اقامتی یک تخت دابل وجود دارد.

این سوئیت زیبا دارای یک بالکن مخصوص آراسته به گل و گیاه و با چشم‌اندازی عالی از سویی به دروازه قرآن و از سویی دیگر به ارگ زیبای کریمخان است.

شما با انتخاب این سوییت هتل پنج ستاره زندیه شیراز از امکاناتی مانند واحد قبلی یعنی سوئیت یک‌خوابه دو تخته لوکس برخوردار می‌شوید.

حالا با دانستن توضیحات جزیی‌تر درباره واحدهای اقامتی هتل زندیه شیراز احتمالا متوجه شده‌اید که چرا سفربازی اقامت در این هتل را مکمل سفری به‌یادماندنی می‌داند. هتل پنج ستاره زندیه از نظر امکانات چیزی برای مهمانان خود کم نمی‌گذارد.

رستوران‌های متنوع و باصفا، کافی‌شاپ، مجموعه ورزشی، حمام سنتی، فروشگاه‌های خرید و سالن‌های برگزاری مراسم همگی از جمله امکانات این هتل زیباست.

 

چرا هتل زندیه تکمیل‌کننده سفری به‌یادماندنی به شیراز است؟

 

با همه این‌ها موقعیت مکانی عالی هتل پنج ستاره زندیه شیراز را هم نباید فراموش کرد چون در نزدیکی بافت تاریخی و باشکوه زندیه در جوار ارگ کریم خان واقع شده برای همین دسترسی شما به مراکز تاریخی و تفریحی از جمله بازار و حمام وکیل، موزه پارس، مسجد نصیرالملک و ارگ کریم خان بسیار راحت است.

بنابراین اگر این روزها نقشه سفر را در سر می‌پرورانید و در جست‌وجوی اقامتگاه‌های شیراز یا هتل‌های ارزان ایران هستید هتل زندیه را هم جزو لیست خود قرار دهید تا اقامتی با امکانات و شرایط عالی را تجربه کنید.

 

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *