چگونه خریداران از تامین کنندگان ویترین نت مشاوره خرید بگیرند؟

مشاوره خرید ویترین نت
زمان مطالعه: 3 دقیقه

از گذشته تا به امروز اغلب شرکت‌ها، سازمان‌ها و کسب و کارها، تجهیزات، ماشین آلات، مواد اولیه و کالا به صورت عمده را از طریق سنتی و در ارتباط با تامین کنندگان و تولیدکنندگان خرید و فروش می‌کردند. اما با تغییر نحوه خرید مردم در سال‌های اخیر بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. این نحوه خرید علاوه بر خرده فروشی در بازار عمده فروشی و خرید و فروش ماشین آلات و تجهیزات صنعتی نیز رواج پیدا کرده است. ویترین نت به عنوان یک پلتفرم تجارت B2B توانسته است یک شریک تجاری مورد اعتماد برای خریداران و تامین کنندگان باشد. خریداران می‌توانند از تامین کنندگان ویترین نت مشاوره خرید بگیرند و خریدی مطمئن داشته باشند.

شما به عنوان یک کسب و کار B2B می‌توانید بدون واسطه و از طریق ویترین نت با تامین کنندگان و تولید کنندگان در ارتباط باشید و محصولات و تجهیزات مورد نظر خود را خریداری نمایید. مشاوره خرید، استعلام قیمت از چندین تامین کننده و سفارش محصول سفاری سازی شده از مهمترین خدماتی است که ویترین نت از این طریق در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد. در ادامه با نحوه‌ی ارتباط با تامین کنندگان و دریافت مشاوره خرید و استعلام قیمت از آن ها در ویترین نت بیشتر آشنا خواهید شد.

RFQ یا درخواست استعلام قیمت

RFQ یا درخواست استعلام قیمت از چندین تامین کننده یکی از مهمترین روش‌های ارتباطی بدون واسطه با تامین کنندگان و تولید کنندگان در ویترین نت است. شما به عنوان خریدار از طریق می‌توانید به راحتی درخواست استعلام قیمت خود را برای چندین تامین کننده بفرستید و مشاوره خرید دریافت کنید و یا در صورت نیاز به دستگاه یا تجهیزات سفارشی سازی شده تامین کننده یا تولید کننده مورد نظر خود را پیدا کنید سفارش محصول خود را به آن ها انتقال دهید. در ادامه با چگونگی نحوه استفاده از سیستم RFQ در ویترین نت آشنا می‌کنیم.

ثبت RFQ در صفحه اصلی سایت ویترین نت

در گوشه سمت راست صفحه اصلی سایت ویترین نت گزینه ای به رنگ قرمز با عنوان  RFQ موجود است که از طریق آن می‌توانید درخواست استعلام قیمت و مشاوره خرید خود را برای تامین کنندگان مختلف بفرستید. باز زدن بر روی این گزینه پنجره ای باز می‌شود که می‌توانید اطلاعات مربوط به محصول مورد نیازتان در آن ثبت کنید و مشاوره خرید از چندین تامین کننده بگیرید. پس از ثبت استعلام قیمت ظرف مدت 24 تا 72 ساعت تامین کنندگان مختلف به درخواست شما رسیدگی خواهند کرد.

مشاوره خرید ویترین نت

مشاوره خرید ویترین نت

ارتباط با تامین کننده و ثبت در خواست قیمت از طریق صفحه محصول

یکی دیگر از روش‌های ارتباط با تامین کنندگان و یا تولید کنندگان مختلف ثبت استعلام قیمت و یا ثبت اطلاعات تماس از طریق گزینه ارتباط با تامین کننده در پایین صفحه محصول است. با کلیک بر روی این گزینه و ورود اطلاعات خود می‌توانید اطلاعات تماس و اطلاعات واتس اپ تامین کننده همان محصول مورد نظر را دریافت کنید و یا درخواست خرید برای تامین کننده مورد نظر بفرستید.

مشاوره خرید ویترین نت

مشاوره خرید ویترین نت

مشاوره خرید ویترین نت

ثبت RFQ یا تماس با تامین کننده از طریق صفحه تامین کننده

هر کدام از تامین کنندگان و تولید کنندگان ویترین نت صفحه مخصوص به خود را دارند که از طریق آن می‌توانید تمام محصولاتی که برای فروش گذاشته‌اند را مشاهده کنید. سمت راست پایین همین صفحه می‌توانید دو گزینه ی RFQ و ارتباط با تامین کننده را مشاهده کنید و با کلیک بر روی آن ها می‌توانید ثبت استعلام قیمت برای تامین کننده مورد نظرتان بفرستید و یا اطلاعات تماس و واتس اپ آن‌ها را دریافت کنید.

مشاوره خرید ویترین نت

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *