چگونه محصول خریداری شده از ویترین نت را مرجوع کنیم؟

شرایط بازگشت محصول
زمان مطالعه: 2 دقیقه

شرایط بازگشت محصول خریداری شده و یا مرجوع کردن آن توسط خریداران یکی از مهمترین حقوق مشتریان است که ویترین نت از روزهای آغازین فعالیت خود توجه قابل توجهی به آن داشته است. بسیاری از افراد به دلیل آن که فکر می کنند نمی توانند محصولی را که خریداری می کنند مرجوع یا تعویض کنند اقدام به خرید از سایت ها و یا فروشگاه های اینترنتی نمی کنند.

ما امروزه تضمین تعویض محصول، مرجوع کردن و پرداخت خسارت و یا بازگرداندن وجه پرداختی از جمله مواردی است که بسیاری از فروشگاه ها و سایت های اینترنتی چون ویترین نت به آن توجه ویژه ای دارند. در همین راستا خریداران محصولات ویترین نت در صورت برخورد با هرگونه مسائلی که با شرایط بازگشت محصول در ویترین نت همسو است می توانند اقدام به تعویض و مرجوعی محصول کنند و وجه پرداختی خود را باز پس گیرند.

شرایط بازگشت محصول به ویترین نت

خریدارن محصولات در ویترین است ممکن است پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که نیاز به مرجوع کردن محصول و یا کالای خریداری شده وجود داشته باشد. به همین جهت در صورت بروز مشکلاتی که با شرایط بازگشت محصول در ویترین نت هماهنگی دارد می توانید تا 7 روز بعد از دریافت محصول اقدام به مرجوع کردن محصول خریداری شده کنید.

خریداران محصولات ویترین نت ممکن است پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که نیاز به مرجوع کردن کالا باشد. به همین جهت در صورت بروز موارد ذیل می توانید تا 7 روز بعد از دریافت محصول آن را مرجوع نمایید.

در نظر داشته باشید که ارتباط مابین خریداران و تامین کنندگان در ویترین نت بدون واسطه می باشد و تنها سفارش هایی که از طریق ویترین نت پرداخت می شوند قابل پیگیری از نظر شرایط بازگشت محصول و ضمانت اصالت کالا هستند. 

1- عدم علاقه یا تغییر نظر خریدار

در صورتی که نظر خریدار در مورد محصول خریدرای شده تغییر کند ویترین نت این امکان را فراهم کرده تا ظرف مدت 7 روز بعد از تحویل محصول آن را مرجوع کند. رعایت شرایطی چون استفاده نکردن از محصول، سالم بودن محصول از لحاظ فیزیکی و فنی، مخدوش نشدن بسته بندی محصول و عدم سفارشی بودن محصول از عواملی هستند که در مرجوع کردن محصولات باید رعایت شوند همچنین هزینه بازگشت محصولات خریداری شده بر عهده مشتری می باشد.

2- محصولات آسیب دیده

خریدار در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی فیزیکی بر روی محصول یا بسته بندی لازم است حداکثر تا یک روز کاری پس از دریافت محصول آسیب وارده به محصول را به اطلاع واحد پشتیبانی ویترین نت برساند و نسبت به بازگشت کالا اقدام کند. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ویترین نت نخواهد بود.

3- مغایرت در محصول خریداری شده با محصول ارسالی

در صورت مشاهده هرگونه مغایرت بین محصول خریداری شده و محصول ارسال شده و یا مغایرت با محتوا و اطلاعات مندرج در سایت ویترین نت، خریدار لازم است حداکثر تا یک روز کاری پس از دریافت محصول مغایرت را به اطلاع واحد پشتیبانی ویترین نت برساند و نسبت به بازگشت کالا اقدام کند. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (یک روز کاری) مسئولیتی متوجه ویترین نت نخواهد شد.

4- اشکال فنی در محصول

خریدار باید در صورت مشاهده هر گونه اشکال فنی در محصول حداکثر تا زمان دو روز کاری پس از دریافت محصول مشکل را به اطلاع واحد پشتیبانی ویترین نت برساند و نسبت به بازگشت کالا اقدام کند. بدیهی است که پس از گذشت زمان مشخص شده (دو روز کاری) مسئولیتی متوجه ویترین نت نخواهد شد.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *