کتاب رایگان اینترنتی شدن بازاریابی و فروش تولیدکنندگان امریکا

کتاب فرایند اینترنتی شدن بازاریابی و فروش تولیدکنندگان امریکا
زمان مطالعه: 2 دقیقه

درخواست دانلود رایگان کتاب

فایل گزارش به این آدرس ارسال خواهد شد.

تولیدکنندگان امریکا چگونه در مسیر بازاریابی و فروش  آنلاین قرار گرفتند

تولیدکنندگان، علی‌رغم تلاش‌های هر روزه برای اداره یک کسب و کار، باید با مسئله تغییرات پی در پی در حوزه تجارت خود نیز دست و پنجه نرم کنند. بسیاری از تولیدکنندگان در حال تبدیل کسب و کار خود به یک کسب‌وکار آنلاین هستند؛ البته هنوز راه زیادی تا مقصد مانده است.

با شیوع ویروس کرونا و اختلالاتی که این ویروس در بازار ایجاد کرد، تولیدکنندگان برای انتقال کسب و کارشان روی پلتفرم‌های آنلاین انگیزه بیشتری پیدا کرده‌اند.

با این وجود، ایجادِ یک کسب و کار آنلاین B2B چالش‌های خاص خود را دارد. گاهی این چالش‌ها به قوی‌تر شدن رابطه بین کسب و کار و مشتری منجر می‌شوند و گاهی هم به رابطه ایجاد شده آسیب می‌زند.

به منظور درک بهترِ چگونگی  مواجهه تولیدکنندگان با چالش‌های موجود در حوزه دیجیتال، شرکت تحقیقاتی Sapio این پژوهش را انجام داده است و برای این تحقیق، گروه بزرگی شاملِ بیش از 800  نفر از افراد کلیدی و ذی‌نفوذ در شرکت‌های تولیدی کشور آمریکا، مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

این تحقیق در واقع یک نگاه بدون جهت گیری و عمیق در مسیر آنلاین شدن تولیدکنندگان و کسب و کارهای آن‌ها است: تحقیقی که می‌توان نتیجه آن را به عنوان یک معیار در نظر گرفت تا کسب و کارها بر اساس آن خود را با یکدیگر مقایسه کنند.

درباره گزارش‌های صنعتی ویترین نت

مجله صنعتی ویترین نت به عنوان یک مرجع آموزشی برای تامین‌کنندگان، انتشار پژوهش‌ها و تحقیقات کاربردی در حوزه بازاریابی و فروش محصول را در دستور کار دارد.
بعضی از این گزارش‌ها ترجمه معتبرترین و به روزترین تحقیقات در این زمینه است و برخی دیگر توسط تیم تولید محتوای این مجموعه تهیه و تدوین می‌شود.
هدف ما این است که تولیدکنندگان، واردکننده‌ها و عمده فروشان ایرانی بتوانند از این پژوهش‌ها در جهت کارآمدتر کردن بازاریابی و افزایش فروش محصولات خود بهره ببرند.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *