همه چیز درباره بسته بندی پودری

زمان مطالعه: 2 دقیقه

طراحی و بسته بندی، ترکیب هنر و فناوری است و در صنایع بسته بندی و بر نگهداری، انبار کردن، انتقال و توزیع فروش و به طور بسیار جامع بر زندگی ما تاثیر گذار است. به صورتی که ما امروزه در اطراف خودمان تمام اقلام مصرفی را با بسته بندی های متفاوت مشاهده میکنیم. بسته بندی روش های متفاوت و در همه روش ها استانداردی خاص و منحصر به فرد دارد که هم طراحی فیزیکی و هم گرافیکی آن مهم است.
در این مقاله تمرکز بیشتری روی بسته بندی پودری و دستگاه بسته بندی ادویه جات گذاشته ایم .

بیشتر بخوانید: لیست قیمت دستگاه پرکن پودری

دستگاه بسته بندی یا پرکن پودری که از ماشین آلات پرکن است، به عنوان دستگاه بسته بندی ادویه جات، دستگاه بسته بندی پودر لباسشویی، دستگاه بسته بندی نمک و نوع پودری دیگری کاربرد دارد.

کاربرد دستگاه پرکن پودری

دستگاه بسته بندی یا دستگاه پرکن پودری که از ماشین آلات پرکن است، به عنوان دستگاه بسته بندی ادویه جات، دستگاه بسته بندی پودر لباسشویی، دستگاه بسته بندی نمک و نوع پودری دیگری کاربرد دارد.
*دقت کنید اگر دستگاهی را برای پر کردن مواد شیمیایی استفاده کرده اید، دیگر برای مواد غذایی از آن استفاده نکنید.
با توجه به شرایط موجود در جامعه افراد بسیاری به کسب و کارهای خانگی روی آورده اند، از جمله خانم های خانه دار و در کل کسانی که نیاز به شغل دوم دارند. اکثر دستگاه های صنعتی، از جمله دستگاه های پرکن پودری نمونه های خانگی دارند. از نظر نحوه عملکرد نمونه دستگاه خانگی با صنعتی برابر است اما در ابعادی متفاوت. دستگاه بسته بندی ادویه جات خانگی امروزه باعث ایجاد کسب و کارهای کم هزینه ی خانگی شده است.

دستگاه بسته بندی یا پرکن پودری که از ماشین آلات پرکن است، به عنوان دستگاه بسته بندی ادویه جات، دستگاه بسته بندی پودر لباسشویی، دستگاه بسته بندی نمک و نوع پودری دیگری کاربرد دارد.

نحوه کار دستگاه بسته بندی پودری

دستگاه بسته بندی پودری به صورت تمام اتوماتیک کار میکند و مجهز به HMI  و PLC  ، مانیتور با منوی فارسی و حتی سیستمی که محصول را اسکن و عیب یابی میکند، است.

انواع بسته بندی مواد پودری

برای مواد پودری دو نوع بسته بندی کلی داریم :

  1. بسته بندی داخل بسته های سلفونی
  2. بسته بندی داخل قوطی که به دستگاه آن دستگاه قوطی پرکن گفته می‌شود.

قیمت دستگاه بسته بندی پودری

مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات ضمن تماس با ما از پلتفرم b2b  ویترین نت بازدید نمایند. ضمن اینکه ویترین نت شرایطی را فراهم کرده تا مشتری عزیز بتواند در صورت تمایل کارکرد و عملکرد دستگاه را به صورت عکس یا ویدیویی مشاهده کند.
خرید بهترین دستگاه پرکن ادویه جات یکی از راه های مناسب برای افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی، سرعت بخشیدن به فرایند تولید و همچنین صرفه جویی در هزینه ها ست. با مطالعه راهنمای خرید و نحوه نگهداری دستگاه پرکن پودری میتوانید اطلاعات لازم را درباره خرید دستگاه پرکن پودری به دست آورید.

سرعت دستگاه بسته بندی پودری

سرعت دستگاه بسته بندی پودری بستگی به مواد انتخابی شما برای بسته بندی دارد و با انواع فیلم قابل تنظیم است.

برای بالا بردن راندمان دستگاه می توان از ابزار های کمکی که برای مواد پودری تولید شده است استفاده کنید. یکی از این دستگاه ها، دستگاه صنعتی بالابر پودری است. برای مواد پودری بالابر های خاصی طراحی شده است. بالابر پودر یا اوگر حلزونی از جنس تمام استیل است، بالابر بر اساس نوع پودر راندمان متفاوتی دارد.

این صفحه را به اشتراک بگذار:
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *