خط تولید میوه خشک کن صنعتی

قیمت خط تولید میوه خشک

خشک کردن میوه در حال حاضر یکی از کسب و کارهای پرتقاضا و پرسود در کشور ما محسوب می‌شود و دستگاه‌های میوه خشک کنِ با ظرفیت‌های متنوع نیز بدین منظور به بازار عرضه شده است. البته برای کسب و کارهای بزرگ دستگاه‎های با ظرفیت کم پاسخگو نمی‌باشند و شما بدین منظور به خط تولید میوه خشک کن صنعتی نیاز دارید. خوشبختانه امکان خرید خط تولید میوه خشک از طریق سامانه آنلاین ویترین نت وجود دارد و شما به راحتی می‌توانید اطلاعات کاملی را در مورد دستگاه‌های موردنیاز و قیمت خط تولید میوه خشک بدست آورید.

توجه کنید که مشاهده‌ی مشخصات و قیمت خط تولید میوه خشک کن صنعتی در این سامانه بسیار ساده می‌باشد و تنها با کلیک روی نام هر دستگاه در منو پایین می‌توانید قیمت و ویژگی‌های آن‌ها را ببینید. پیشنهاد می‌کنیم که حتما قبل از خرید با کارشناسان مجرب ویترین نت صحبت کنید تا شما را در این امر راهنمایی کنند.

درخواست مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

مشاهده تمامی ماشین آلات بسته بندی میوه خشک

کلیک کنید

دستگاه شستشو میوه

دستگاه شستشو سبزی
مشاهده قیمت

دستگاه نوار استیل آب‌کشی

دستگاه نوار استیل آبکشی
مشاهده قیمت

دستگاه هسته‌گیر میوه

هسته گیر میوه
مشاهده قیمت

دستگاه اسلایسر

اسلایسر تناژ
مشاهده قیمت

دستگاه خشک‌کن تک کابین

خشک کن تک کابین
مشاهده قیمت

دستگاه خشک‌کن دو کابین

خشک کن دو کابین
مشاهده قیمت

بالابر Z

بالابر z
مشاهده قیمت

دستگاه دو توزین‌ مکانیک

دستگاه دو توزین مکانیک
مشاهده قیمت

دستگاه چهار توزین‌ مکانیک

دستگاه 4 توزین مکانیک
مشاهده قیمت

دستگاه دو توزین‌ پنوماتیک

دستگاه دو توزین پنوماتیک
مشاهده قیمت

دستگاه چهار توزین‌ پنوماتیک

دستگاه چهار توزین پنوماتیک
مشاهده قیمت

نوار نقاله جلوی بسته‌بندی

نوار نقاله جلو بسته
مشاهده قیمت

سیستم ازت زن

سیستم پاکت زن
مشاهده قیمت

سیستم پاکت زن

سیستم پاکت زن
مشاهده قیمت

چت پرینت

جت پرینتر
مشاهده قیمت

منظور از خط تولید میوه خشک کن صنعتی چیست؟

” خط تولید میوه خشک کن صنعتی” پروسه‌ای تمام اتوماتیک است که تمامی مراحل تبدیل میوه تازه به میوه خشک را با سرعت بالا انجام می‌دهد. این عملیات شامل شستشو و زدودن هر گونه مواد شیمیایی و آلودگی‌هایی از سطح میوه، آب‌کشی، هسته‌گیری، اسلایس و برش و در نهایت خشک کردن و بسته بندی میوه است. این خط تولید را می‌توان به صورت کاملا مکانیزه و نیمه صنعتی در ظرفیت‌های مختلف با برق 220 الی 380 ولت در فضاهای خانگی و صنعتی راه‌اندازی کرد.

شما بدین منظور به انواع دستگاه خط تولید میوه خشک از جمله دستگاه شستشو، نوار استیل آب‌کشی، دستگاه هسته‌گیر، دستگاه اسلایسر، دستگاه خشک‌کن، بالابر z، دستگاه بسته‌بندی و نوار نقاله جلوی بسته بندی نیاز خواهید داشت که خوشبختانه امکان خرید تمامی دستگاه‌های موردنیاز از طریق ویترین نت وجود دارد. در ادامه با دستگاه‌های مورد نیاز و قیمت خط تولید میوه خشک بیشتر آشنا می‌شوید.

قیمت خط تولید میوه خشک

آشنایی با انواع دستگاه خط تولید میوه خشک کن صنعتی و مراحل بسته بندی

شما با کمک دستگاه‌های خط تولید می‌توانید در هر جایی کارخانه فراوری و بسته‌بندی حبوبات خودتان را داشته باشید. در ادامه مطلب مراحل کار خط تولید میوه خشک کن صنعتی به صورت مرحله به مرحله آورده شده است. شما برای راه‌اندازی خط تولید میوه خشک کن به حداقل 9 دستگاه زیر نیاز خواهید داشت:

بالابر z

مرحله 1: دستگاه شستشو

برای شستشوی اولیه و گل‌گیری میوه‌ها

دستگاه بوجاری

مرحله 2: دستگاه شستشو

برای شستشوی میوه‌ها با ماده انگل زدا

دستگاه شستشو سبزی

مرحله 3: دستگاه شستشو

برای شستشوی نهایی میوه‌ها

دستگاه نوار استیل آبکشی

مرحله 4: دستگاه نوار استیل آب‌کشی

برای آبکشی میوه‌ها

هسته گیر میوه

مرحله 5: دستگاه هسته‌گیر

برای هسته گیری انواع میوه شامل زردالو، سیب، هلو و آلو قیصی

اسلایسر تناژ

مرحله 6: دستگاه اسلایسر

برای اسلایس و برش انواع میوه به صورت ورقه ورقه، حبه ، خلال و انواع دیگر

خشک کن دو کابین

مرحله 7: دستگاه خشک‌کن دو کابین

برای خشک کردن انواع میوه

بالابر z

مرحله 8: بالابر Z

برای انتقال محصول به دستگاه بسته‌بندی

دستگاه 4 توزین مکانیک

مرحله 9: دستگاه بسته بندی چهار توزین مکانیک

برای بسته بندی انواع میوه خشک

نوار نقاله جلو بسته بندی

مرحله 10: دستگاه نوار نقاله جلوی بسته‌بندی

برای انتقال محصول بسته‌بندی شده به اپراتور

توضیحات بیشتر در مورد هر دستگاه را در زیر می‌توانید مطالعه کنید:

دستگاه شستشو: این دستگاه در ابتدای خط تولید میوه خشک‌کن قرار می‌گیرد و برای شستشوی اولیه و حشره گیری، آنزیم زدایی، و گل گیری میوه‌ها کاربرد دارد.

نوار استیل آبکشی: آبکشی انواع میوه‌ها  و سبزیجات با دوش‌های تعبیه‌شده با این دستگاه انجام می‌پذیرد. در این مرحله  هرگونه آلودگی شیمیایی یا باکتریایی از محصول زدوده شده و برای مراحل بعدی آماده می‌شود.

دستگاه هسته‌گیر: این دستگاه عمل هسته‌گیری برای میوه‌های هسته‌دار همچون زردآلو، سیب، هلو و آلو قیصی را انجام می‌دهد. توجه کنید که این مرحله برای خشک کردن میوه‌ هسته نیاز نیست و از خط تولید حذف خواهد شد.

دستگاه اسلایسر: در این مرحله از خط تولید میوه خشک کن صنعتی انواع میوه از جمله پرتغال، کیوی، سیب، موز، گوجه فرنگی و خیار به صورت ورقه ورقه، حبه، خلالی و دیگر اشکال اسلایس و برش داده می‌شود.

دستگاه خشک‌کن: اصلی‌ترین مرحله خط تولید میوه خشک در این بخش اتفاق می‌افتد. این دستگاه برای  خشک کردن انواع میوه، سبزی و هر نوع ماده‌ای که رطوبت داشته باشد، بکار برده می‌شود. دستگاه خشک‌کن تک کابین دارای ظرفیت تولید نصف دستگاه‌های خشک‌کن دو کابین است و برای مشاغل کوچک و کار آفرینان مناسب‌تر می‌باشد.

بالابر Z: برای انتقال انواع میوه خشک به دستگاه بسته‌بندی از بالابر Z استفاده می‌شود. ارتفاع این دستگاه تا 3/5 متر قابل تغییر است که پتانسیل سفارشی‌سازی بنا به نیاز مشتری را نیز دارد.

دستگاه بسته بندی توزین دار: این دستگاه‌ برای بسته‌بندی انواع میوه خشک به شکل لفاف سلفونی، پلی‌استر، ترسبافون صدفی و فویل آلومینیوم بکار برده می‌شوند. دستگاه‌های بسته بندی توزین دار به صورت دو توزین، چهار توزین، شش توزین و 12 توزین قابل سفارش هستند. البته شما می‌توانید از دستگاه بسته‌بندی توزین دار پنوماتیک نیز در این مرحله استفاده کنید. این دستگاه برای کسب و کارهای نوپا مناسب بوده و بیشتر برای فضاهای کارگاهی با قابلیت کارکرد با برق تک فاز کاربرد دارد.

نوار نقاله: نوار نقاله برای انتقال محصول بسته‌بندی شده به اپراتور کاربرد دارد. همینطور شما برای تکمیل خط تولید میوه خشک کن صنعتی به دستگاه‌های ازت زن، پاکت زن و جت پرینت نیز نیاز خواهید داشت.

پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاع دقیق‌تر از هزینه راه اندازی خط تولید میوه خشک کن حتما با کارشناسان مجرب ما در ویترین نت صحبت کنید تا با توجه به نیاز شما بهترین مدل دستگاه را به شما معرفی نمایند.

راهنمای خرید خط تولید میوه خشک کن صنعتی

در بالا در مورد دستگاه‌های موردنیاز برای خط تولید میوه خشک کن به طور مفصل صحبت کردیم. خوشبختانه این امکان در ویترین نت فراهم شده است که به راحتی خط تولید میوه خشک خودتان را خریداری نمایید. تمامی مشخصات هر محصول در بخش مربوطه توضیح داده شده است که پیشنهاد می‌کنیم قبل از سفارش حتما اطلاعات تکمیلی در مورد هر دستگاه را بدست آورید.

شما عزیزان می‌توانید به صورت حضوری یا تلفنی راهنمایی‌های کامل در مورد راه اندازی و قیمت خط تولید میوه خشک را از کارشناسان مجرب ما دریافت نمایید. توجه کنید که کلیه محصولات قبل از تحویل آزمایش شده و تست کیفیت می‌شوند. همینطور برای تحویل کالا گروه فنی به محل موردنظر شما اعزام می‌شوند و مونتاژ و راه‌اندازی خط تولید را بر عهده می‌گیرند. شما برای خرید دستگاه خط تولید میوه خشک کن محدودیتی ندارید و می‌توانید از سراسر ایران خریدتان را انجام دهید.

پیشنهاد می‌کنم که برای راه اندازی خط تولید میوه خشک با کارشناسان فروش ما به شماره تلفن 02191001170 تماس بگیرید. در همه مراحل خرید، تیم پشتیبانی ویترین در کنار شماست و می‌توانید در هر مرحله با شماره تلفن مربوطه تماس بگیرید. همکاران ما همه روزه آماده پاسخگویی به شما هستند.

درخواست مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
راهنمای خرید خط تولید میوه خشک کن صنعتی

قیمت خط تولید میوه خشک

قیمت خط تولید میوه خشک

قیمت خط تولید میوه خشک در کشور ما تابع عواملی مختلفی است و گاها شاهد نوسانات قیمت هستیم. علاوه بر این هزینه راه اندازی خط تولید میوه خشک کن صنعتی بسته به تعداد دستگاه‌ها، جزئیات طراحی و همچنین توان ظرفیتی متغیر است. قیمت هر دستگاه در بالا به صورت مجزا ذکر شده است و شما با یک حساب سرانگشتی نیز می‌توانید هزینه تقریبی راه‌اندازی خط تولید موردنیازتان را بدست آورید.

توصیه می‌کنیم برای خرید آگاهانه و هوشمند حتما مرجع معتبری را برای مشاهده قیمت و خرید انتخاب کنید. شما می‌توانید جهت اطلاع دقیق‌تر از هزینه راه اندازی خط تولید میوه خشک کن صنعتی با کارشناسان ما در ویترین نت تماس بگیرید و اطلاعات بیشتر را بدست آورید.

درخواست مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید